Albumul scolii

Anunturile administratorilor, regulament, sugestii, propuneri, intrebari despre functionarea site-ului

Albumul scolii

Mesajde tatianalabus » 27 Apr 2011, 10:42

Hristos a inviat!
Am 18 fotografii aprobate, albumul scolii se numeste Scoala 5 Galati dar nu stiu cum sa inserez albumul in pagina scolii (Scoala Gimnaziala Nr. 5 "Cuza Voda" Galati).
Ce pasi trebuie sa urmez pentru a putea vizualiza albumul?
Va multumesc!
Va doresc o zi buna!
tatianalabus
 
Mesaje: 4
Membru din: 12 Dec 2005, 23:52

Re: Albumul scolii

Mesajde rofi3 » 27 Apr 2011, 16:53

Ca sa inserati pozele din albumul de fotografii in pagina scolii , mergeti in pagina dvs. accesand link-ul Pagina mea si acolo aveti numarul 1 la Publicate . Click pe acea cifra si va apare titlul paginii dvs. Click pe titlu si astfel puteti vizualiza si adauga poze in galeria foto din albumul scolii , dand click pe butonul Adaugati fotografii.
Alegeti categoria si apoi din categoria respectiva numele albumului din care vreti sa inserati forografiile.
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16

Re: Albumul scolii

Mesajde tatianalabus » 05 Mai 2011, 15:07

rofi3 scrie:Ca sa inserati pozele din albumul de fotografii in pagina scolii , mergeti in pagina dvs. accesand link-ul Pagina mea si acolo aveti numarul 1 la Publicate . Click pe acea cifra si va apare titlul paginii dvs. Click pe titlu si astfel puteti vizualiza si adauga poze in galeria foto din albumul scolii , dand click pe butonul Adaugati fotografii.
Alegeti categoria si apoi din categoria respectiva numele albumului din care vreti sa inserati forografiile.

Am urmat pasii indicati dar cand dau clik pe titlu nu pot vizializa albumul iar de adaugat ...nici atat. Alta solutie exista? e ceva gresit la definirea paginii?
tatianalabus
 
Mesaje: 4
Membru din: 12 Dec 2005, 23:52

Re: Albumul scolii

Mesajde rofi3 » 09 Mai 2011, 12:18

Intr-adevar nu va apare albumul in pagina scolii . Cand anume ati creat aceasta pagina ?
Voi semnala acest aspect echipei de la It .
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16

Re: Albumul scolii

Mesajde tatianalabus » 17 Mai 2011, 13:09

rofi3 scrie:Intr-adevar nu va apare albumul in pagina scolii . Cand anume ati creat aceasta pagina ?
Voi semnala acest aspect echipei de la It .

Pagina scolii este din 7.03.2010.
Astept sugestii, solutii.
O zi buna!
tatianalabus
 
Mesaje: 4
Membru din: 12 Dec 2005, 23:52


Înapoi la Despre site

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori