Ajutor!!!!!!!!!! problema logare

Anunturile administratorilor, regulament, sugestii, propuneri, intrebari despre functionarea site-ului

Re: Ajutor!!!!!!!!!! problema logare

Mesajde barothiani » 25 Sep 2012, 01:36

Buna ziua, nu ma pot loga pe site, sectiunea materiale, deci nu pot descarca niciun material cu toate ca am cont pe site. Va rog ajutati-ma
barothiani
 
Mesaje: 2
Membru din: 05 Mar 2007, 11:25

Re: Ajutor!!!!!!!!!! problema logare

Mesajde uniquesmile » 25 Sep 2012, 06:54

Buna dimineata! Si eu intampin aceeasi problema.
uniquesmile
 
Mesaje: 5
Membru din: 11 Sep 2007, 22:25

Re: Ajutor!!!!!!!!!! problema logare

Mesajde marioara2008 » 25 Sep 2012, 09:04

Ieri am intampinat si eu aceeasi problema, dar doar de pe Opera,cand am intrat pe Mozilla , am reusit sa ma loghez.Astazi vad ca ma pot loga si de pe Opera.Cred ca a fost o problema tehnica la ei.
marioara2008
 
Mesaje: 30
Membru din: 13 Ian 2009, 19:17

Re: Ajutor!!!!!!!!!! problema logare

Mesajde rofi3 » 25 Sep 2012, 09:36

Buna dimineata ,

Va rog sa incercati logarea sau descarcarea de materiale si dimineata , deoarece cum v-am spus intr-un mesaj anterior seara site-ul este suprasolicitat si merge foarte greu si uneori nu permite descarcarea materialelor sau logarea. Daca problema persista si dimineata atunci va rog sa folositi formularul de contact si sa ne trimiteti un mesaj in care sa ne spuneti pe scurt problema dvs. Echipa noastra lucreaza la remedierea acestor inconveniente . Va multumim pentru intelegere .
Formularul de contact este in pagina Ajutor a site-ului sau poate fi accesat si la acest link :
http://www.didactic.ro/contact
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16

Re: Ajutor!!!!!!!!!! problema logare

Mesajde viocro » 25 Sep 2012, 22:12

Cred că e bine venită această situaţie: aşa ne dăm seama cât de important este, pentru noi, acest portal şi cât de mult respect se cuvină să acordăm celor care se îngrijesc să-l avem la îndemână când şi cât poftim.
viocro
 
Mesaje: 423
Membru din: 27 Feb 2008, 19:30

Re: Ajutor!!!!!!!!!! problema logare

Mesajde rofi3 » 26 Sep 2012, 09:08

Problema de logare care a fost semnalata de catre dvs. , utilizatorii didactic.ro a fost rezolvata de echipa tehnica.
Va rog sa incercati sa accesati site-ul , deoarece de aseara de la ora 19 site-ul functioneaza corect .
Probleme cu logarea au avut acei utilizatori care nu aveau retinute in memoria cache datele de logare si trebuiau sa insereze datele in campurile formularului de inregistrare.
Pe viitor pentru orice problema aparuta , va rog sa ne atasati captura de ecran cu pagina respectiva , caci asa putem identifica mai usor eroarea .
Cand ne povestiti ce se intampla este mai greu , deoarece fiecare persoana descrie in felul sau o anumita problema aparuta.
Va multumesc.
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16

Re: Ajutor!!!!!!!!!! problema logare

Mesajde mary71 » 29 Sep 2012, 22:02

www.didactic.ro
Cancelaria nationala

Treci peste conţinut

Căutare avansată Prima pagină ‹ Didactic.ro Schimbă dimensiunea fontului Panoul utilizatorului (0 mesaje noi) • Vizualizare mesaje proprii FAQ Membri Ieşire [ mary71 ] Didactic.ro
Marchează forumurile ca fiind citite
Forum Subiecte Mesaje Ultimul mesaj

Despre site
Anunturile administratorilor, regulament, sugestii, propuneri, intrebari despre functionarea site-ului
Subforum: Pagina scolii tale pe didactic.ro 468 Subiecte 3434 Mesaje Ultimul mesaj de emil
29 Sep 2012 15:20

Forum EDU
Aceasta sectiune poate fi folosita de catre colegii care simt lipsa activitatii pe forumul Ministerului Educatiei, inchis temporar. Va rugam sa va exprimati opinii, sa ne dati sugestii, sa puneti intrebari, pastrand, evident, un ton civilizat.
Moderator: costi_52 90 Subiecte 517 Mesaje Ultimul mesaj de churmuzache
28 Sep 2012 17:50

Scoala in Romania
Discutii legate de invatamantul romanesc, cum este acum si cum ar trebui sa fie.
Subforumuri: Legislatia privind invatamantul, Dezbaterea publică privind Legile Invatamantului, Sindicale, Revista Tribuna Invatamatului, IT&C in Educatie 1186 Subiecte 8336 Mesaje Ultimul mesaj de filofteia
17 Sep 2012 05:59

Activitati scolare
Despre ce facem noi in scoala: proiecte, colaborari, activitati inedite
Subforum: Proiecte didactice 747 Subiecte 5135 Mesaje Ultimul mesaj de monstrete
22 Sep 2012 14:55

Laboratorul de resurse si idei
O sectiune in care puteti adauga studia si comenta, idei resurse in sprijinul predarii / invatarii 40 Subiecte 107 Mesaje Ultimul mesaj de delia_pitov
27 Sep 2012 17:57

Cafenea
Discutii legate de invatamant, dar care nu intra la celelalte categorii
Subforumuri: Probleme IT&C, Probleme de logica 1180 Subiecte 9570 Mesaje Ultimul mesaj de tessprof67
23 Sep 2012 12:26

Dialog cu elevii
Un forum dedicat discutiilor intre elevi si profesori. Ai ceva de spus? Te asteptam aici.
Subforum: Vocea elevilor 111 Subiecte 1119 Mesaje Ultimul mesaj de rofi3
02 Apr 2012 08:15

Parintii intreaba, educatorii raspund
Sectiune dedicata dialogului parinti-educatori 188 Subiecte 1950 Mesaje Ultimul mesaj de ingrid.marielena
16 Sep 2012 08:40

Examene
Discutii despre examenele elevilor si examenele cadrelor didactice
Subforumuri: Bacalaureat, Teste Nationale si Teze cu subiect unic, Titularizare, Grade didactice 870 Subiecte 3446 Mesaje Ultimul mesaj de monycry
16 Sep 2012 07:41

Olimpiade
Cum pregatim un elev pentru performanta? Cum gasim elevii care sunt capabili? 106 Subiecte 626 Mesaje Ultimul mesaj de astindard
17 Iun 2012 09:28

Zona libera
Discutii off-topic, despre orice
Subforum: Urari de sarbatoare 598 Subiecte 97087 Mesaje Ultimul mesaj de ela67
14 Sep 2012 22:01

Stiri si evenimente
Sectiune dedicata evenimentelor scolare, stiri de interes pentru educatori 554 Subiecte 2177 Mesaje Ultimul mesaj de Popp_Andreea
19 Sep 2012 12:14

Alternative educationale
41 Subiecte 208 Mesaje Ultimul mesaj de mary71
14 Aug 2012 19:39

Concursurile Didactic.ro
Intrebari si raspunsuri despre concursurile organizate de didactic.ro.
Subforumuri: Concursul de proiecte "Noi suntem....", Expozitia Concurs "Lectia in PowerPoint" 70 Subiecte 933 Mesaje Ultimul mesaj de demetergyongyi
09 Mar 2012 16:56

Concursul(proiectul) meu
Forum dedicat colegilor care propun proiecte sau concursuri pe didactic.ro 11 Subiecte 331 Mesaje Ultimul mesaj de vica
19 Sep 2012 18:22

Proiecte de vacanta
Forum dedicat exclusiv proiectelor de vacanta. 149 Subiecte 1458 Mesaje Ultimul mesaj de voichitabiblio
05 Iun 2012 11:01
Nu aveţi permisiunile necesare pentru a citi subiectele din cadrul acestui forum. Mergi la: Selectaţi un forum ------------------ Didactic.ro Despre site Pagina scolii tale pe didactic.ro Forum EDU Scoala in Romania Legislatia privind invatamantul Dezbaterea publică privind Legile Invatamantului Sindicale Revista Tribuna Invatamatului IT&C in Educatie Scoala romaneasca peste granite Activitati scolare Proiecte didactice Laboratorul de resurse si idei Cafenea Probleme IT&C Probleme de logica Dialog cu elevii Vocea elevilor Parintii intreaba, educatorii raspund Examene Bacalaureat Teste Nationale si Teze cu subiect unic Titularizare Grade didactice Olimpiade Zona libera Urari de sarbatoare Stiri si evenimente Alternative educationale Concursurile Didactic.ro Concursul de proiecte "Noi suntem...." Expozitia Concurs "Lectia in PowerPoint" Concursul(proiectul) meu Proiecte de vacanta Discipline Biologie Programa scolara Biologie Chimie Programa scolara Chimie Dirigentie Programa scolara Consiliere si orientare Discipline economice Programa scolara Discipline economice Discipline tehnice / tehnologii Programa scolara Discipline tehnice / tehnologii Educatie fizică Programa scolara Educatie fizica Fizică Programa scolara Fizica Filosofie, Religie Programa scolara Filosofie Geografie Programa scolara Geografie Informatică Programa scolara Informatica Invatamant prescolar Programa scolara Invatamant prescolar Invatamant primar Programa scolara Invatamant primar Invatamant special / psihologie scolara Programa scolara Invatamant special Istorie Programa scolara Istorie Limba şi literatura română Programa scolara Limba romana Limbi materne Programa scolara Limbi materne Limbi moderne Programa scolara Limbi moderne Limba Engleza Limba Franceza Limba Germana Limba Italiana Limba Spaniola Muzica si arte plastice Programa scolara Arte Matematică Programa scolara Matematica Stiinte socio-umane Programa scolara Stiinte socio-umane Cursuri optionale Programa scolara cursuri optionale Alte discipline
Cine este conectat




cu toate ca sunt autentificata ,imi apare acest mesaj Nu aveţi permisiunile necesare pentru a citi subiectele din cadrul acestui forum.
poate reusiti sa rezolvati si aceasta problema
va multumesc
mary71
 
Mesaje: 55
Membru din: 01 Iul 2009, 22:44

Re: Ajutor!!!!!!!!!! problema logare

Mesajde rofi3 » 30 Sep 2012, 11:56

Va rog sa ne trimiteti o captura de ecran cu aceasta pagina. Deschideti pagina si tastati PRtSc. Deschideti un fisier Paint sau Word si Tastati CTL+ V . Salvati fisierul si-l atasati la e-mail. Din mesajul dvs. nu am inteles foarte mare lucru.
Va mutlumesc.
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16

Re: Ajutor!!!!!!!!!! problema logare

Mesajde liacr » 05 Oct 2012, 19:51

Va rog sa ma ajutati si pe mine .Am cont si nu ma pot loga pe didactic.Tot imi apare ca numele utiliz.si parola sunt gresite.Va mulrumesc!
liacr
 
Mesaje: 3
Membru din: 11 Noi 2008, 22:32

Re: Ajutor!!!!!!!!!! problema logare

Mesajde emil » 05 Oct 2012, 21:16

liacr scrie:Va rog sa ma ajutati si pe mine .Am cont si nu ma pot loga pe didactic.Tot imi apare ca numele utiliz.si parola sunt gresite.Va mulrumesc!


Pe didactic va logati cu adresa de email si nu cu username. Eu vad totusi ca sunteti logat, odata ce scrieti pe Forum. V-ati logat separat, pe Forum?
Asteptam detalii.
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Re: Ajutor!!!!!!!!!! problema logare

Mesajde alinagiurcau » 22 Noi 2013, 14:20

Vreau sa-mi spuneti cum pot modifica adresa de e-mail pentru ca cea veche nu mai e valabila.
Multumesc anticipat!
alinagiurcau
 
Mesaje: 9
Membru din: 13 Sep 2009, 17:07

Re: Ajutor!!!!!!!!!! problema logare

Mesajde R_Liliana » 11 Mai 2014, 21:49

Buna seara!
Va rog sa ma ajutati cu logarea pt. ca nu-mi da voie sa intru pe materiale desi am cont.
R_Liliana
 
Mesaje: 1
Membru din: 11 Mai 2014, 17:59

Re: Ajutor!!!!!!!!!! problema logare

Mesajde Milioara » 11 Mai 2014, 23:20

R_Liliana scrie:Buna seara!
Va rog sa ma ajutati cu logarea pt. ca nu-mi da voie sa intru pe materiale desi am cont.

Acelasi lucru mi s-a intamplat si mie!!!!!!!!!!!!!!!!! Nu m-am mai putut loga desi am cont! Imi poate da cineva un indiciu?
Milioara
 
Mesaje: 1
Membru din: 16 Oct 2012, 20:28

Re: Ajutor!!!!!!!!!! problema logare

Mesajde emil » 12 Mai 2014, 00:37

Milioara scrie:
R_Liliana scrie:Buna seara!
Va rog sa ma ajutati cu logarea pt. ca nu-mi da voie sa intru pe materiale desi am cont.

Acelasi lucru mi s-a intamplat si mie!!!!!!!!!!!!!!!!! Nu m-am mai putut loga desi am cont! Imi poate da cineva un indiciu?


Va rog sa incercati din nou. A fost o problema temporara!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Re: Ajutor!!!!!!!!!! problema logare

Mesajde alina8888 » 12 Mai 2014, 02:09

buna seara!
inca aveti aceasta problema cu logarea.
alina8888
 
Mesaje: 1
Membru din: 12 Mai 2014, 00:32

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Despre site

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori