adeverinta-forum

Aceasta sectiune poate fi folosita de catre colegii care simt lipsa activitatii pe forumul Ministerului Educatiei, inchis temporar. Va rugam sa va exprimati opinii, sa ne dati sugestii, sa puneti intrebari, pastrand, evident, un ton civilizat.

Moderator: costi_52

Reguli forum
Va rugam sa respectati neticheta, sa scrieti corect romaneste, sa aveti un ton civilizat. In cazul in care criticati, va rugam sa argumentati.

adeverinta-forum

Mesajde liviavad » 17 Mai 2015, 22:29

Buna seara!!Completam dosarul personal si,la un punct ,am gasit punctat si "membru al comisiei nationale de specialitate sau al altor comisii /consilii nationale mentionate in Legea invatamantului nr.84/1995 ,republicata cu modificarile si completarile ulterioare sau in Legea educatiei nationale nr. 1/2011".Nu stiu daca inscrierea ca membru activ al acestui site(www.didactic.ro) imi poate fi utila in generarea unei astfel de adeverinte pentru dosarul personal.
liviavad
 
Mesaje: 4
Membru din: 19 Iun 2012, 09:26

Re: adeverinta-forum

Mesajde rofi3 » 18 Mai 2015, 08:44

Puteti incerca sa puneti in dosar adeverinta pentru publicarea a 5 materiale de tip Lectie sau Test care atesta contributia cu materiale didactice.
De asemenea puteti publica un articol in Revista Cadrelor didactice si vi se va genera o adeverinta cu ISSN:
http://www.didactic.ro/revista-cadrelor-didactice
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16

Re: adeverinta-forum

Mesajde emil » 18 Mai 2015, 09:03

liviavad scrie:Buna seara!!Completam dosarul personal si,la un punct ,am gasit punctat si "membru al comisiei nationale de specialitate sau al altor comisii /consilii nationale mentionate in Legea invatamantului nr.84/1995 ,republicata cu modificarile si completarile ulterioare sau in Legea educatiei nationale nr. 1/2011".Nu stiu daca inscrierea ca membru activ al acestui site(http://www.didactic.ro) imi poate fi utila in generarea unei astfel de adeverinte pentru dosarul personal.

NU sunteti aici membru al vreunei comisii, sunteti doar membru al unei comunitati pe un subiect profesional. De aceea nu consider ca in calitate de membru al acestei comunitati vi se va adauga punctul respectiv.
Asa cum vi s-a raspuns, contributia dvs. cu lucrari va poate aduce avantaje in evaluarea activitatii.

Succes!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani


Înapoi la Forum EDU

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori