Foaie matricolă I-VIII

Aceasta sectiune poate fi folosita de catre colegii care simt lipsa activitatii pe forumul Ministerului Educatiei, inchis temporar. Va rugam sa va exprimati opinii, sa ne dati sugestii, sa puneti intrebari, pastrand, evident, un ton civilizat.

Moderator: costi_52

Reguli forum
Va rugam sa respectati neticheta, sa scrieti corect romaneste, sa aveti un ton civilizat. In cazul in care criticati, va rugam sa argumentati.

Foaie matricolă I-VIII

Mesajde Gabriel09 » 26 Ian 2021, 15:58

Bună ziua!
Dragi colegi vă rețin cu o întrebare: Care sunt pașii sau și în ce mod trebuie să procedez să obțin foaia matricolă din clasele I-VIII? Menționez că am urmat școala generală între anii 1989-1997. Cui mă adresez? Școlii generale? Sau liceului pe care l-am urmat (mă gândesc că în 1997 când am dat admitere la liceu foaia matricolă din I-VIII a fost sigur la dosar)? Vă sunt recunoscător pentru răspuns și mulțumesc anticipat! Gabriel
Gabriel09
 
Mesaje: 4
Membru din: 11 Sep 2012, 19:14

Re: Foaie matricolă I-VIII

Mesajde sportiv » 28 Ian 2021, 00:22

Gabriel09 scrie:Bună ziua!
Dragi colegi vă rețin cu o întrebare: Care sunt pașii sau și în ce mod trebuie să procedez să obțin foaia matricolă din clasele I-VIII? Menționez că am urmat școala generală între anii 1989-1997. Cui mă adresez? Școlii generale? Sau liceului pe care l-am urmat (mă gândesc că în 1997 când am dat admitere la liceu foaia matricolă din I-VIII a fost sigur la dosar)? Vă sunt recunoscător pentru răspuns și mulțumesc anticipat! Gabriel

Luați legătura cu unitatea școlară unde ați făcut cls.I-VIII și, dacă doriți doar de la acest nivel de pregătire, puteți obține o copie duplicat! :oops:
Avatar utilizator
sportiv
 
Mesaje: 3121
Membru din: 19 Ian 2008, 19:02
Localitate: Răcăciuni-Bacău


Înapoi la Forum EDU

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori