AJUTOR!!!!!DETASARE/ TRANSFER

Aceasta sectiune poate fi folosita de catre colegii care simt lipsa activitatii pe forumul Ministerului Educatiei, inchis temporar. Va rugam sa va exprimati opinii, sa ne dati sugestii, sa puneti intrebari, pastrand, evident, un ton civilizat.

Moderator: costi_52

Reguli forum
Va rugam sa respectati neticheta, sa scrieti corect romaneste, sa aveti un ton civilizat. In cazul in care criticati, va rugam sa argumentati.

Re: AJUTOR!!!!!DETASARE/ TRANSFER

Mesajde gigikent123 » 10 Iul 2017, 19:30

Bună ziua. Doresc să fac un schimb de post pentru catedră de limba română în județul Brașov. Sunt titular în Ilfov. Dacă sunteți interesați, vă rog să dați un mail la adresa gigikent4456@yahoo.com
gigikent123
 
Mesaje: 1
Membru din: 10 Sep 2012, 20:57

Re: AJUTOR!!!!!DETASARE/ TRANSFER

Mesajde al3cssandru » 27 Oct 2017, 21:21

Salut !
Sunt profesor titular in 2 scoli (scoala A 10 ore si scoala B 8 ore). Ma pot detasa, incepand cu anul viitor scolar, de la scoala B la o scoala particulara acreditata care imi ofera jumatate de norma?
Daca da, unde ma incadrez: la detasare la cerere sau in interesul invatamantului?
Multumesc anticipat !
al3cssandru
 
Mesaje: 1
Membru din: 23 Sep 2012, 22:15

Re: AJUTOR!!!!!DETASARE/ TRANSFER

Mesajde ramonamullergeo » 04 Ian 2018, 16:37

Buna ziua! Schimb post titular de geografie ciclul gimnazial, catedra completa, com.Vadu Pasii, la 10 km de Buzau, cu post similar in judetul Prahova. Relatii ramonamullergeo@gmail.com
ramonamullergeo
 
Mesaje: 1
Membru din: 02 Oct 2017, 06:13

Re: AJUTOR!!!!!DETASARE/ TRANSFER

Mesajde lyly8023 » 01 Mar 2018, 20:33

Buna ziua. Ma puteti ajuta cu o lamurire in ceea ce priveste urmatoarea situatie?

Liceul la care lucrez se desfiinteaza prin diviziune, clasele vor fi transferate la alte licee. In data de 28 februarie ISJ-ul a organizat o sedinta de transferare a noastra, cadrele didactice, pentru restrangere de activitate, la liceele unde s-au creat ore pe baza claselor noastre. Eu am luat ore la trei scoli. In aceasta situatie, mai pot participa la etapa de transfer din acest an?
lyly8023
 
Mesaje: 1
Membru din: 27 Apr 2008, 20:40

Re: AJUTOR!!!!!DETASARE/ TRANSFER

Mesajde danutza126 » 24 Ian 2020, 21:32

Buna ziua
Educatoare titulara in Braila, judet Braila fac schimb de post cu educatoare in Brasov.
Adresa mea de mail este banicaani@yahoo.com
danutza126
 
Mesaje: 2
Membru din: 15 Oct 2012, 11:23

Anterior

Înapoi la Forum EDU

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori