Vizualizare/ Descarcare

Vizualizare/ Descarcare

Mesajde camelia_luca » 11 Mai 2020, 09:30

Buna ziua, sunt" noua"(in sensul ca nu am mai publicat pana acum fisiere), si am incarcat accidental un material cu un titlu gresit. Cum il pot sterge? De asemenea as dori sa stiu daca materialele pe care le-am incarcat si apar cu "vizualizare" pot fi descarcate, si daca nu, cum pot modifica spre a putea fi utilizate de colegi, nu doar vizualizate. Intreb acest lucru pt ca nici eu nu pot descarca materialele altor colegi, care mi-ar fi utile in activitate. Va multumesc!
camelia_luca
 
Mesaje: 2
Membru din: 06 Mai 2012, 12:25

Re: Vizualizare/ Descarcare

Mesajde emil » 12 Mai 2020, 23:32

camelia_luca scrie:Buna ziua, sunt" noua"(in sensul ca nu am mai publicat pana acum fisiere), si am incarcat accidental un material cu un titlu gresit. Cum il pot sterge? De asemenea as dori sa stiu daca materialele pe care le-am incarcat si apar cu "vizualizare" pot fi descarcate, si daca nu, cum pot modifica spre a putea fi utilizate de colegi, nu doar vizualizate. Intreb acest lucru pt ca nici eu nu pot descarca materialele altor colegi, care mi-ar fi utile in activitate. Va multumesc!


Nu stim ce sa stergem?

Raportati lucrarea!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Re: Vizualizare/ Descarcare

Mesajde camelia_luca » 20 Mai 2020, 08:44

Am intrebat deoarece apare optiunea descarcare doar daca deschid de pe telefon. Pe computer, in Crome lipseste... In ceea ce priveste stergerea unui material propriu, trebuie sters de catre administratori ( care de altfel au fost tare draguti si m-au ajutat, lucru pt care le multumesc) :)
camelia_luca
 
Mesaje: 2
Membru din: 06 Mai 2012, 12:25

Re: Vizualizare/ Descarcare

Mesajde emil » 20 Mai 2020, 11:22

camelia_luca scrie:Am intrebat deoarece apare optiunea descarcare doar daca deschid de pe telefon. Pe computer, in Crome lipseste... In ceea ce priveste stergerea unui material propriu, trebuie sters de catre administratori ( care de altfel au fost tare draguti si m-au ajutat, lucru pt care le multumesc) :)


Va rog sa trimiteti un printscreen cu ceea ce se intâmplă în Chrome sau alt browser.
Da, v-am șters materialul după ce l-ați raportat.

Succes!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani


Înapoi la Geografie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator