vreau un raspuns..

vreau un raspuns..

Mesajde mirelaciobata » 02 Mar 2007, 22:40

BUNA SEARA TUTUROR SI PENTRU CA TOCMAI AM PASIT INTR-O
LUNA DE MARTIE VA DORESC SA AVETI PARTE DE MULTA IUBIRE SI ATENTIE IAR PE PLAN PROFESIONAL DE MULTE REALIZARI SI IMPLINIRI CU SUCCES.
AM SI EU O NEDUMERIRE ...IMI SPUNE SI MIE CINEVA CE TREBUIE SA PREZENTAM PENTRU SPRING DAY 2007 .?
AM INTELES CA ESTE VORBA DE ...MATERIALE...MAI CONCRET VA ROG.CE FEL DE MATERIALE?

O PRIMAVARA FERICITA DRAGI COLEGI!
mirelaciobata
 
Mesaje: 18
Membru din: 21 Ian 2007, 18:27

Mesajde fbresug » 28 Mar 2007, 15:45

Parerea mea este ca trebuie sa-i informam pe copii si pe parintii acestora despre U.E.si despre tematica Spring Day din acest an.Cred ca toate actiunile vor fi dedicate aniversarii semnarii Tratatului de la Roma.Sigur ceea ce ne propunem trebuie sa respecte tematica si particularitatile de varsta ale prescolarilor.Vom mai primi,probabil sugestii de la ei.Eu am intrat in arhiva activitatilor din ceilalti ani pentru a gasi eventuale motive de inspiratie.Citind despre ce au facut altii,iti vin idei noi.Eu cred ca activitatile desfasurate trebuie sa imbogateasca cunostintele copiilor despre tarile U.E.si cultura acestora.Ar fi multe de spus.
fbresug
 
Mesaje: 163
Membru din: 27 Ian 2007, 10:18


Înapoi la Invatamant prescolar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori