unde gasesc?

unde gasesc?

Mesajde adishor » 22 Mai 2007, 17:46

deja de ceva timp caut eu lucrarea Metodica predarii-invatarii istoriei a profesorului Gh. Tanasa si inca nu am gasit-o. daca ma poate ajuta cineva cu informatii in acest sens...va rog.
am avzut pe forum si ceva discutii despre lucrarea prof. Felezeu. vreau sa va spun ca pana acum eu dupa ea am invatat, insa am gasit-o incompleta fata de subiectele de la titularizare, dar e destul; de buna. recent un formator imi spunea ca modelele de proiecte de lectie propuse de tanasa sunt mai bune decat cele propuse de Felezeu, desi sunt mai vechi. pentru alte info: muntean_adi
adishor
 
Mesaje: 4
Membru din: 05 Mai 2005, 20:19

metodici istorie

Mesajde demon » 27 Mai 2007, 12:41

Cele doua metodici nu se prea gasesc .Eu am intrat in posesia lor cumparandu-le de la unii colegi de facultate , binevoitori ,mai mari(xeroxuri).Insa si-au meritat banii.Daca le doriti ma puteti contacta.
demon
 
Mesaje: 1
Membru din: 05 Mai 2006, 19:24

Re: metodici istorie

Mesajde adishor » 27 Mai 2007, 20:14

demon scrie:Cele doua metodici nu se prea gasesc .Eu am intrat in posesia lor cumparandu-le de la unii colegi de facultate , binevoitori ,mai mari(xeroxuri).Insa si-au meritat banii.Daca le doriti ma puteti contacta.

sincer m-ar interesa sa cumpar chiar cartea prof tanasa. despre cartea prof felezeu...cred ca poate fi procurata de orice student sau cadru didactic din cluj, inca se mai gaseste.
adishor
 
Mesaje: 4
Membru din: 05 Mai 2005, 20:19

BUNA SEARA

Mesajde carmen_26 » 06 Sep 2007, 19:00

MA ADRESEZ LUI DEMON IN CAZUL IN CARE NU CITESTE MESAJUL PRIVAT, PE CARE I L AM TRIMIS....M AR INTERESA METODICA LUI FELEZEU EDITIA A DOUA....TE ROG ASTEPT RASPUNSUL TAU :D
carmen_26
 
Mesaje: 1
Membru din: 22 Feb 2007, 12:52


Înapoi la Istorie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori