Titularizare 2007

Titularizare 2007

Mesajde rosucdaniela » 07 Mai 2007, 09:26

[size=18]Buna Ziua. As dori va rog sa ma ajutati in legatura cu cateva informatii legate de examenul de titularizare (precizez ca termin facultatea anul acesta si va fi prima oara cand voi sustine acest examen):

1) as dori sa stiu care sunt documentele necesare pentru depunerea dosarului intrucat la Inspectoratul Scolar din Galati nu sunt afisate informatii in legatura cu acest lucru (decat faptul ca pana pe data de 18 mai dosarele trebuiesc depuse)

2) pe site-ul Inspectoratului este un exemplu de formular de inscriere dar nu poate fi descarcat (intrucat nu este activ), prin urmare nici aici nu am gasit informatiile necesare

2) in mod normal ar trebui sa existe o programa... am gasit una dar din anul 2004,,, sa inteleg ca nu se publica atat de devreme?

Multumesc Frumos. O zi buna!
[/size]
rosucdaniela
 
Mesaje: 5
Membru din: 16 Aug 2006, 18:48

Mesajde romeomoanta » 08 Mai 2007, 10:52

In principal documentele cuprind:

1. copii legalizate dupa actele de studii (Diploma licenta, foaie matricola din care sa rezulte ca ati urmat modulul pedagogic
2. Copie dupa buletin (pagina cu domiciliu)
3. Copie certificat nastere
4. adeverinta medicala
5. cerere pt. inscrierea la concurs (sunt mai multe tipuri pt. suplinire, pt. titularizare)
6. dupa concurs va trebui sa atasati si foaia de optiuni

Posibil sa fie necesare mai multe documente (metodologia se schimba de la an la an)

Cat despre programa nu am cunostiinta sa se fi modificat, cred ca este tot cea din 2004 (modificari s-au facut doar la unele discipline)
www.web-pagini.com
romeomoanta
 
Mesaje: 20
Membru din: 28 Feb 2004, 18:49
Localitate: timisoara

sal

Mesajde fscb » 16 Mai 2007, 20:37

Cererile sunt afisate pe isjsibiu.ro
Avatar utilizator
fscb
 
Mesaje: 104
Membru din: 06 Feb 2007, 18:51


Înapoi la Istorie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron