Subiecte grad II

Subiecte grad II

Mesajde doricamares » 26 Iun 2009, 08:25

Buna. Am si eu o rugaminte. Daca poate cineva sa ma ajute cu subiectele care s-au dat in anii trecuti la gradul II, Universitatea Valahia Targoviste, la limba romana. Multumesc anticipat
doricamares
 
Mesaje: 4
Membru din: 05 Ian 2007, 13:05

Rugaminte

Mesajde sindicat » 31 Aug 2009, 22:46

Buna, am o rugaminte. Presupun ca ai dat anul asta gradul 2 la Targoviste, la limba romana, si felicitari, cred ca l-ai luat. Acolo voi da si eu la anul gradul 2 si nu gasesc subiectele de anul asta nicaieri. Daca le mai ai, poti sa le scanezi si sa mi le trimiti la adresa [cenzurat , va rog comunicati adresa de email prin mesaj privat], te rog? Multumesc anticipat!
sindicat
 
Mesaje: 1
Membru din: 24 Sep 2006, 22:06

Re: Subiecte grad II

Mesajde mary_bv » 16 Mai 2010, 01:28

In august 2010, sustin examenul pentru gradul II la Universitatea Valahia Targoviste.Daca exista cineva care are subiectele la limba si literatura romana, il rog sa mi le dea si mie.
Multumesc anticipat.
Ultima oară modificat de mary_bv pe 16 Mai 2010, 01:31, modificat 1 dată în total.
mary_bv
 
Mesaje: 1
Membru din: 26 Iun 2008, 07:11

Re: Rugaminte

Mesajde mirabela_april » 18 Iun 2010, 14:58

sindicat scrie:Buna, am o rugaminte. Presupun ca ai dat anul asta gradul 2 la Targoviste, la limba romana, si felicitari, cred ca l-ai luat. Acolo voi da si eu la anul gradul 2 si nu gasesc subiectele de anul asta nicaieri. Daca le mai ai, poti sa le scanezi si sa mi le trimiti la adresa [cenzurat , va rog comunicati adresa de email prin mesaj privat], te rog? Multumesc anticipat!

Buna ziua! Va rog mult daca ati facut rost de ceva subiecte pt. grad, sa-mi trimiteti si mie pe adresa: mirabela_april@yahoo.com. Nu gasesc nicaieri nicio varianta macar. Multumesc!
mirabela_april
 
Mesaje: 1
Membru din: 19 Noi 2007, 00:16

Re: Subiecte grad II

Mesajde v_lori » 14 Noi 2013, 21:25

Buna,

Iata ca am ajuns aici,incercand sa descopar subiectul de la metodica lb romana, de vara trecuta (aug. 2013), gardul II dat la Targoviste. Il are cineva sau este cineva care a dat acolo gradul II si poate sa ne impartaseasca experienta?

Multumesc anticipat!
v_lori
 
Mesaje: 9
Membru din: 18 Sep 2006, 23:06


Înapoi la Limba şi literatura română

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori