Simpozion interjudetean la Aiud ADRESA MEA - ROMANIA, EUROPA

Simpozion interjudetean la Aiud ADRESA MEA - ROMANIA, EUROPA

Mesajde anita49 » 07 Mai 2007, 20:02

Lucrarile simpozionului de didactica moderna cu tema "Adresa mea - Romania, Europa" s-au incheiat. De orice fel ar fi o activitate initiata de invatatori, ea nu poate fi decat un succes, pentru ca acestia se implica in mod responsabil, sunt atenti la detalii si lasa celor din jur proba sinceritatii si a lucrului bine facut.
Sincere felicitari organizatorilor! A fost o actiune de nota 10! Feliciei Munteanu, Mirei Jarda si colaboratorilor felicitari si multumiri pentru tot!
Impresiile s-au decantat, am trecut de conjuctura usor emotionala din timpul desfasurarii lucrarilor simpozionului si cred ca tot ceea ce s-a intamplat la Aiud a fost o adevarata pledoarie pentru comunicare, pentru colaborare si pentru cunoasterea experientei cadrelor didactice.
FELICITARI!
anita49
 
Mesaje: 1
Membru din: 03 Noi 2006, 20:20

Mesajde leu » 07 Mai 2007, 23:05

O activitate reusita, frumoasa si de o importanta deosebita pentru invatamantul romanesc,avand in vedere faptul ca aici s-au adunat invatatori din multe judete pentru a reinnoda dialogul intre dascali, comunicarea si legaturile dintre ei. O activitate bine gandita facuta cu profesionalim si responsabilitate.Admir si respect initiativa celor doua dascalite si le doresc multe realizari in viitor si sa ne intalnim si la a doua editie si ....la urmatoarele.Mult succes!Felicitari!
leu
 
Mesaje: 369
Membru din: 08 Oct 2006, 21:48

Mesajde leu » 07 Mai 2007, 23:06

O activitate reusita, frumoasa si de o importanta deosebita pentru invatamantul romanesc,avand in vedere faptul ca aici s-au adunat invatatori din multe judete pentru a reinnoda dialogul intre dascali, comunicarea si legaturile dintre ei. O activitate bine gandita facuta cu profesionalim si responsabilitate.Admir si respect initiativa celor doua dascalite si le doresc multe realizari in viitor si sa ne intalnim si la a doua editie si ....la urmatoarele.Mult succes!Felicitari!
leu
 
Mesaje: 369
Membru din: 08 Oct 2006, 21:48

Mesajde leu » 07 Mai 2007, 23:10

O activitate reusita, frumoasa si de o importanta deosebita pentru invatamantul romanesc,avand in vedere faptul ca aici s-au adunat invatatori din multe judete pentru a reinnoda dialogul intre dascali, comunicarea si legaturile dintre ei. O activitate bine gandita facuta cu profesionalim si responsabilitate.Admir si respect initiativa celor doua dascalite si le doresc multe realizari in viitor si sa ne intalnim si la a doua editie si ....la urmatoarele.Mult succes!Felicitari!
leu
 
Mesaje: 369
Membru din: 08 Oct 2006, 21:48

SIMPOZION INTERJUDETEAN ADRESA MEA-ROMANIA, EUROPA

Mesajde felixmunteanu » 08 Mai 2007, 15:47

Va multumesc pentru cuvintele frumoase. Nu le-am luat doar in nume personal ci si in numele scolii la care lucrez de 25 de ani. Personal sunt foarte atasata de AIUD si am dorit sa arat si altora ca nu e doar un punct pe harta, ca are ceva mai mult decat un penitenciar, ca are in primul rand oameni care pot sta alaturi de semenii lor de oriunde. Am avut norocul sa am la mine la scoala colegi care, gandind la fel, mi s-au alaturat si impreuna am format o echipa care a facut ca ziua de 5 mai sa insemne ADRESA MEA- ROMANIA, EUROPA. Tuturor le multumesc asa cum va multumesc si DUMNEAVOASTRA ca ati venit sa ne stati alaturi.
felixmunteanu
 
Mesaje: 756
Membru din: 15 Mai 2006, 10:29

Mesajde berbec » 09 Mai 2007, 14:16

Multumesc colegei Felicia ca m-a invitat la aceasta activitate! Am fost placut impresionata de numarul mare de dascali care au participat, de buna organizare si desfasurare a lucrarilor simpozionului si de elevii care s-au prezentat in fata noastra cu un frumos program artistic.
Felicitari tuturor celor implicati in desfasurarea simpozionului!!!
berbec
 
Mesaje: 71
Membru din: 22 Oct 2006, 16:30

Mesajde medaiml76 » 09 Mai 2007, 22:17

Felicitari cadrelor didactice de la Scoala Axente Sever Aiud pentru organizarea si reusita acestui simpozion! Ne-au facut sa ne simtim foarte bine la Aiud, sa ramanem cu amintiri placute si sa dorim sa revenim pe aceste meleaguri, unde avem ce sa vedem.
Felicitari si pentru copiii din cor si pentru micii bucatari, care ne-au incantat cu prezenta lor!
medaiml76
 
Mesaje: 61
Membru din: 12 Dec 2004, 12:08
Localitate: Vulcan, Hunedoara


Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori