Rezultatele Concursului National Miracolul Toamnei

Sectiune dedicata evenimentelor scolare, stiri de interes pentru educatori

Re: Rezultatele Concursului National Miracolul Toamnei

Mesajde laurian » 13 Feb 2010, 00:57

Ati trimis diplome la RM VALCEA ? Multumesc!
laurian
 
Mesaje: 107
Membru din: 04 Dec 2006, 21:49

Re: Rezultatele Concursului National Miracolul Toamnei

Mesajde idorinag » 14 Feb 2010, 12:14

Oare cât de mult se pretează unii la tâlhării pentru a ieși din colapsul acesta financiar? Cred că toți cei de la școala 13 sunt niște mari NESIMȚIȚI care au fraierit o mulțime de lume.Toți sunt așa, împreună cu directorul.Dacă nu sunteți în stare să organizați un concurs de ce v-ați mai afișat pe un site atât de respectabil. Poate o vină o poartă și ministerul pentru că nu urmărește seriozitatea celor care organizează concursuri avizate și nu trag la răspundere pe cei care fac astfel de înșelătorii. Ar trebui informate DNA-ul,poliția ,inspectoratul, poate asa se vor lua măsuri drastice care vor face ca pe viitor cei care fac asemenea măgării să fie închiși acolo unde merită cei care fură, pentru că asta au făcut cei de la această școală, au FURAT !Ar trebui dați în judecată ,iar paguba noastră să fie recuperată. Nu pot fi numite cadre didactice acești oameni.(Oare nu cumva am greșit când i-am făcut oameni. Oamenii au omenie,nu au planuri diabolice ca acești perverși. ) RUȘINE !!!!!!!După atâtea cuvinte jignitoare din mesajele noastre nu au dat niciodată un răspuns .Au continuat sa faca pe-a orbii,surzii si mutii. Nici măcar nu ne i-au în seama, de parcă am fi niște nulități. Oare asa e corect să ne purtăm în societate și noi nu știm. Din cauza unora ca domniile lor suntem toți acuzați pe nedrept, copiii noștri sunt exploatați de asemenea persoane și noi suntem jecmăniți. Unde ești tu Țepeș doamne.......
idorinag
 
Mesaje: 12
Membru din: 25 Sep 2009, 12:43

Re: Rezultatele Concursului National Miracolul Toamnei

Mesajde laurian » 15 Feb 2010, 23:21

Asteptam diplomele la Rm Valcea, sau nu trebuie sa le mai asteptam...
laurian
 
Mesaje: 107
Membru din: 04 Dec 2006, 21:49

Re: Rezultatele Concursului National Miracolul Toamnei

Mesajde mariro » 22 Feb 2010, 15:04

Azi am primit diplomele de la acest concurs si va multumim. E pacat ca nu ati reusit sa va puneti de acord si au fost asemenea discutii. Va doresc numai bine!
Avatar utilizator
mariro
 
Mesaje: 16653
Membru din: 16 Mai 2004, 20:40
Localitate: Galati

Re: Rezultatele Concursului National Miracolul Toamnei

Mesajde iuiu_flori » 24 Feb 2010, 21:30

Am primit adeverintele de indrumator si diplomele de participare . Multumim. Nu era nevoie de atatea comentarii pentru asta. Mult succes in continuare.
iuiu_flori
 
Mesaje: 208
Membru din: 18 Iun 2007, 16:30

Re: Rezultatele Concursului National Miracolul Toamnei

Mesajde loliban » 27 Feb 2010, 21:40

Buna seara.
Am primit doua diplome pentru copii si o adeverinta pentru indrumator. Mentionez ca in acelasi plic au fost patru lucrari ale copiilor, deci doi indrumatori. As vrea sa stiu de ce cele doua lucrari ale copiilor indrumati de mine nu se regasesc nici printre premianti, nici printre participanti, iar eu ca indrumator nu am primit adeverinta de participare. ( este vorba despre G.P.P. nr 7 Negresti- Oas )
Multumesc
loliban
 
Mesaje: 2
Membru din: 27 Noi 2008, 21:56

Re: Rezultatele Concursului National Miracolul Toamnei

Mesajde loliban » 02 Mar 2010, 20:41

Am primit diplomele,multumim.Regretam intreruperea proiectului...poate mai tarziu se va relua!Mult spor in toate.
loliban
 
Mesaje: 2
Membru din: 27 Noi 2008, 21:56

Re: Rezultatele Concursului National Miracolul Toamnei

Mesajde gazabaza » 06 Apr 2010, 13:29

Nici pana la aceasta data nu am primit diploma pentru un copil care a obtinut locul II. CE SA CRED?
gazabaza
 
Mesaje: 1
Membru din: 06 Apr 2010, 13:06

Re: Rezultatele Concursului National Miracolul Toamnei

Mesajde dal31 » 14 Apr 2010, 20:26

Buna seara! La scoala Albota ati trimis 2 diplome ptr acelasi copil..mentionez ca am trimis 2 lucrari..Chiritescu Luminita si Mihailescu Andrei...am primit doar ptr baiat diploma...sunt pusa intr-o situatie delicata, ptr ca trebuie sa gasesc o cale de a-i spune fetitei ca dvs ati gresit ptr ca ea nu a primit diploma de participare ...nici nu stiu ce sa mai zic...
dal31
 
Mesaje: 8
Membru din: 04 Apr 2008, 19:18

Anterior

Înapoi la Stiri si evenimente

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori