Rezultatele Concursului National Miracolul Toamnei

Sectiune dedicata evenimentelor scolare, stiri de interes pentru educatori

Re: Rezultatele Concursului National Miracolul Toamnei

Mesajde paula_allma » 19 Ian 2010, 18:37

A primit cineva pana la ora actuala diplomele? A trecut mult timp de la participarea la acest concurs si... nimic.
Oare vom mai primi ceva? ca bani am dat...
paula_allma
 
Mesaje: 4
Membru din: 30 Iul 2007, 13:32

Re: Rezultatele Concursului National Miracolul Toamnei

Mesajde rodicahritac » 19 Ian 2010, 19:43

Am intampinat si noi dificultati in organizarea unui concurs (toamna-fantezie si culoare).Initial nu am stiut ca la inspectorat nu ni se va accepta semnarea diplomelor in alb,lucru necesar pt exp acestora in format electronic.Am fost astfel nevoiti sa suportam tiparirea diplomelor ( o suma destul de mare pt 45o de lucrari premiate). Si pentru ca am promis si diplome de participare am hotarat ca acestea sa fie semnate doar de directorul unitatii si primarul localitatii.Astfel am reusit sa multumim pe toata lumea.Singura diferenta intre concursul organizat de noi si cel organizat de dv este faptul ca noi n-am incasat bani pt diplome.Cu banii pe care vi i-am trimis va rugam sa ne expediati diplome semnate doar de directorul unitatii daca cei de la inspectorat spun ca-s prea multe diplome de participare.Sper sa va puteti achita de obligatiile pe care le aveti.In caz contrar va rog sa-mi returnati banii pe care vi i-am trimis.Astept un raspuns.Ar fi cazul sa dati dovada de seriozitate . :cry: :cry: :cry: :oops: :oops: :oops:
rodicahritac
 
Mesaje: 81
Membru din: 10 Feb 2008, 14:13

Re: Rezultatele Concursului National Miracolul Toamnei

Mesajde rodicahritac » 21 Ian 2010, 08:24

Niciun raspuns?
rodicahritac
 
Mesaje: 81
Membru din: 10 Feb 2008, 14:13

Re: Rezultatele Concursului National Miracolul Toamnei

Mesajde laurian » 23 Ian 2010, 00:19

lucrarile de la gradinita noastra nu le-ati ridicat de la posta si am ratat concursul desi am platit taxa . Vom trimite in primavara , speram sa le luati de la posta de data asta . Multumesc!
laurian
 
Mesaje: 107
Membru din: 04 Dec 2006, 21:49

Re: Rezultatele Concursului National Miracolul Toamnei

Mesajde mariro » 23 Ian 2010, 10:22

laurian scrie:lucrarile de la gradinita noastra nu le-ati ridicat de la posta si am ratat concursul desi am platit taxa . Vom trimite in primavara , speram sa le luati de la posta de data asta . Multumesc!


Nu mai trimiteti degeaba materiale si bani! Toti am ratat aceasta activitate care se anunta asa de frumoasa si culmea! -aprobata de MECTS!! Cititi paginile toate de la acest topic si faceti-va o parere! Am fost sau nu, pacaliti premeditat?! Va doresc numai bine, chiar si celor ce ne-au pacalit!
Avatar utilizator
mariro
 
Mesaje: 16653
Membru din: 16 Mai 2004, 20:40
Localitate: Galati

Re: Rezultatele Concursului National Miracolul Toamnei

Mesajde laurian » 24 Ian 2010, 13:31

Pentru concursul toamnei am gasit tabelul cu premiile , diplome... , nu . Lucrarile si chitanta de plata din iarna nu le-ati ridicat de la posta si au venit inapoi . Pentru primavara ce planuri aveti pentru ca as dori sa-mi recuperez banii din iarna trimitand lucrari si chitanta. Sper sa ne lamuriti.Multumesc!
laurian
 
Mesaje: 107
Membru din: 04 Dec 2006, 21:49

Re: Rezultatele Concursului National Miracolul Toamnei

Mesajde laurian » 24 Ian 2010, 14:10

Problema este ca noi odata cu lucrarile am trimis si dovada platii . Cum mai recuperam banii?
Diplome pentru toamna ....pe cand?
laurian
 
Mesaje: 107
Membru din: 04 Dec 2006, 21:49

Re: Rezultatele Concursului National Miracolul Toamnei

Mesajde mariro » 24 Ian 2010, 18:04

laurian scrie:Problema este ca noi odata cu lucrarile am trimis si dovada platii . Cum mai recuperam banii?
Diplome pentru toamna ....pe cand?

Dar cine v-a spus ca veti primi banii inapoi? Ati gasit pe aici vreun mesaj in acest sens???
Avatar utilizator
mariro
 
Mesaje: 16653
Membru din: 16 Mai 2004, 20:40
Localitate: Galati

Re: Rezultatele Concursului National Miracolul Toamnei

Mesajde rodicahritac » 24 Ian 2010, 20:02

Am primit acest e-mail de la organizatorii concursului:

Diplomele de participare vor fi semnate de directorul scolii, iar cele cu premii de inspectorul general.
In aceste zile se pun in plicuri si se trimit celor care au participat la concurs.
Multumim pentru intelegere si ne cerem scuze pentru toate problemele create.
rodicahritac
 
Mesaje: 81
Membru din: 10 Feb 2008, 14:13

Re: Rezultatele Concursului National Miracolul Toamnei

Mesajde mariro » 24 Ian 2010, 22:54

E bine si asa! Va mai spalati obrazul! Va multumim frumos!
Avatar utilizator
mariro
 
Mesaje: 16653
Membru din: 16 Mai 2004, 20:40
Localitate: Galati

Re: Rezultatele Concursului National Miracolul Toamnei

Mesajde laurian » 25 Ian 2010, 16:21

Diplome pentru concursul din toamna cand primim? Rezultatele le-am vizualizat.
laurian
 
Mesaje: 107
Membru din: 04 Dec 2006, 21:49

Re: Rezultatele Concursului National Miracolul Toamnei

Mesajde rodicahritac » 25 Ian 2010, 19:32

laurian scrie:Diplome pentru concursul din toamna cand primim? Rezultatele le-am vizualizat.

Daca veti citi cu atentie toate postarile de pe acest topic sigur veti intelege.
rodicahritac
 
Mesaje: 81
Membru din: 10 Feb 2008, 14:13

Re: Rezultatele Concursului National Miracolul Toamnei

Mesajde laurian » 26 Ian 2010, 09:42

Multumescpentru raspuns, colegele intreaba cum ramane cu banii depusi .
laurian
 
Mesaje: 107
Membru din: 04 Dec 2006, 21:49

Re: Rezultatele Concursului National Miracolul Toamnei

Mesajde corpo_cori » 30 Ian 2010, 19:04

Sunt foarte dezamagita de concursul initiat de dvs. In primul rand ca am amagit copiii, in al doi-lea rand ne-ati amagit pe noi, cadrele didactice si - nu in ultimul rand- contravaloarea taxelor postale si a taxelor trimise cine le suporta? V-am trimis dovada achitarii taxei cu O.P., iar banii nu s-au rabursat. De ce? Oricum, sunteti foarte neseriosi: inca nu am vazut concurs de unde sa nu vina DOVADA PARTICIPARII sub forma unei diplome de participare sau adeverinte. Aceasta activitate este extrascolara, iar eu (si ceilalti colegi din tara care au fost lasati "cu ochii-n soare!") cum dovedesc participarea ? Rusine pentru modul de comportare si mai ales pentru ca nu raspundeti la telefoanele specificate in fisele de participare! Imi pare foarte rau ca am avut o asemenea experienta neplacuta. RUSINE!!!
corpo_cori
 
Mesaje: 3
Membru din: 19 Noi 2009, 21:25

Re: Rezultatele Concursului National Miracolul Toamnei

Mesajde mamafelicia33 » 01 Feb 2010, 17:38

Va rog sa ne comunicati daca ne-ati trimis diplomele pentru Zalau.N-am primit nimic.S-au "ratacit"sau inca nu le-ati expediat?La telefon nu ne mai raspunde nimeni.
Multumesc.
mamafelicia33
 
Mesaje: 1
Membru din: 28 Sep 2009, 23:05

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Stiri si evenimente

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator