referat

referat

Mesajde lau » 25 Mar 2006, 20:05

unde pot gasi urgent un referat la istorie clasa a XI - a cu tema "Conflictul din Orientul apropiat", prezentare power point; il puteti trimite pe adresa laurastroescu@yahoo.com. Multumesc anticipat!
lau
 
Mesaje: 5
Membru din: 12 Mar 2006, 10:59

Mesajde marikaj » 25 Mar 2006, 20:20

1. cred că ar fi mai simplu să dai direct căutare aici pe didactic, să vezi dacă există
2. ai putea da cu un motor de căutare pe web, sunt diferite site-uri cu referate mai bune sau mai puţin bune, uneori chiar cu erori, dar riscul este asumat de cel care vrea materialul de a gata

acest lucru am face oricare dintre noi, cred că prea puţini pot avea acasă la îndemână acest material

3. poţi pune un pic efort şi întocmeşti singură

după care publici materialul aici pe didactic. :roll:
Maria Stefan, profesor, Cicanesti, Arges

"Prietenul care ne ascunde defectele ne slujeste mai rău decât dusmanul care ni le reproseaza" - Pythagoras
Avatar utilizator
marikaj
 
Mesaje: 1590
Membru din: 12 Ian 2004, 14:32
Localitate: Curtea de Arges

Re: referat

Mesajde emil » 26 Mar 2006, 21:34

lau scrie:unde pot gasi urgent un referat la istorie clasa a XI - a cu tema "Conflictul din Orientul apropiat", prezentare power point; il puteti trimite pe adresa laurastroescu@yahoo.com. Multumesc anticipat!


Eu nu recomand sa gasesti un referat ci sa cauti surse de documentare ca sa creezi un material...
Chiar daca, sa zicem, il vei face cu copy&paste din mai multe surse, totusi, trebuie sa ai o contributie minima!
Ai gresit locul. Aici nu e un loc de referate.
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani


Înapoi la Istorie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori