raspuns pentru andra-g

Re: raspuns pentru andra-g

Mesajde mariro » 30 Apr 2007, 07:30

rory scrie:Tema -insecte este deosebita si place mult copiilor.Neaparat sa folosesti insectar si sa predai in ziua inspectiei poezia gindacelul de E.Farago.Trimite-mi un mesaj pe adresa mea de e-mail si o sa-ti trimit 2 desene surpriza pentru colorat.iti doresc mult succes!!


rory,
accesezi gresit forumul: ca sa dai un raspuns sau ca sa trimiti un mesaj la un topic, trebuie sa faci clic pe post reply! Tu faci topic nou de fiecare data cand scrii un mesaj si nu e bine; nu te putem urmari...
Spre ca nu te superi! :wink:
Avatar utilizator
mariro
 
Mesaje: 16653
Membru din: 16 Mai 2004, 20:40
Localitate: Galati

Re: raspuns pt.mariro

Mesajde mariro » 30 Apr 2007, 17:24

rory scrie:Chiar ma bucur ca ma ajuti! sunt incepatoare si nici nu am de la cine sa intreb.Am tot incercat sa invat.Te rog sa ma mai ajuti cind gresesc. Iti multumesc anticipat !


Acesta e primul pas; ai raspuns corect, acolo unde trebuia! :lol: Orice probleme ai, intreaba si daca ma pricep te voi ajuta! Daca nu-ti voi raspunde eu, sigur va sari in ajutorul tau altcineva!
Succes!
Numai bine!
Mary
Avatar utilizator
mariro
 
Mesaje: 16653
Membru din: 16 Mai 2004, 20:40
Localitate: Galati

insecte

Mesajde andra_g » 09 Mai 2007, 14:39

multumesc pt raspuns, l-am vazut abia acum din cauza amplasarii lui pe forum...da, voi folosi un insectar,dar poezia, nu, pt ca insp e luni...automat am cunoasterea mediului, nu pot sa programez si limbaj in aceeasi zi, e prea mult. voi realiza tema insa in ziua destinata educarii limbajului, sau, de ce nu, la ed pt societate! da-mi adresa de mail...
andra_g
 
Mesaje: 31
Membru din: 02 Apr 2007, 16:28

Mesajde andra_g » 12 Mai 2007, 09:58

multumesc, le-am gasit. bafta in continuare
andra_g
 
Mesaje: 31
Membru din: 02 Apr 2007, 16:28


Înapoi la Invatamant prescolar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron