proiectul de gradinite al Ministerului Educatiei

Mesajde mari58 » 11 Mar 2007, 12:57

Bine v-am gasit!Sunt novice in ale net-ului, dar foarte dornica sa aflu cat mai multe noutati.As dori sa intru si eu in posesia catalogului.Sunt educatoare si ma intereseaza subiectul.
mari58
 
Mesaje: 18
Membru din: 11 Mar 2007, 12:22

Mesajde alina_ionescu » 15 Mar 2007, 20:19

Buna la toata lumea ! Interesant proiect! Oricum in anul scolar 2007-2008 sunt preconizate si mastere in special cu educatia timpurie. Deci tot un fel de formare educationala sau continua. Sunt interesata si eu de acest proiect cat si de catalogul care va pare.
Adresa mea de contact: alina.ionescu@rdslink.ro
Avatar utilizator
alina_ionescu
 
Mesaje: 18
Membru din: 09 Aug 2005, 13:18
Localitate: IASI

Mesajde omega » 15 Mar 2007, 21:22

Am auzit atat de multe despre proiecte, fonduri europene, dotari de gradinite, insa de ceva concret n-am beneficiat!!! :cry: Sunt foarte interesata de acest proiect, macar pentru dotare, daca nu reabilitare, desi ar fi maaaaare nevoie si de aceasta... Va rog, anuntati-ne din timp, daca se implementeaza din decembrie s-ar putea sa fie de acum prea tarziu :x pentru o sansa cat de mica va las mail-ul meu, cu mii de multumiri anticipat :wink: eravasa@yahoo.com
omega
 
Mesaje: 90
Membru din: 25 Feb 2007, 13:42

Mesajde laurian » 26 Mar 2007, 21:34

Suntem 8 grupe in clase de 2/3,5 oare acest proiect ne poate ajuta?
MULTUMESC!
laurian
 
Mesaje: 107
Membru din: 04 Dec 2006, 21:49

Mesajde valentina81miti » 21 Apr 2007, 08:59

multumim pentru aceste informatii pretioase.sunt educatoare in prahova, in mediul rural.m-ar interesa foarte mult acest program de formare si de dotare a gradinitei.ce trebuie sa fac pentru a intra in acest program.mi-e teama sa nu fie prea tarziu.as dori si eu catalogul cu materiale. cine va plati aceste materiale?adresa mea de mail este: valentina81miti@yahoo.com :D ar fi nemaipomenit daca as putea sa fac ceva pentru copiii din gradinita in care lucrez. va multumesc
valentina81miti
 
Mesaje: 18
Membru din: 04 Feb 2007, 00:28

Mesajde emese_d » 21 Apr 2007, 12:20

Urmaresc cu deosebit interes aceste discutii, astept informatii de orice fel. La fel ca voi, si eu mi-as dori sa fac ceva bun pentru gradinita mea. Problema este ca majoritatea colegelor ati cerut informatii suplimentare pe propriile adrese de mail... Ne intereseaza si pe noi TOATE noutatile, informatii de orice fel. De aceea va rog sa postati AICI, public, tot ce considerati ca este bine de stiut.
Multumesc!
emese_d
 
Mesaje: 273
Membru din: 03 Feb 2006, 22:43
Localitate: Brasov

construire de gradinite

Mesajde laurian » 24 Apr 2007, 22:08

Pe directoarea mea o deranjeaza ceea ce aflu eu pe net. Spune ca INSPECTORATELE STIU MAI BINE , nu este adevarat ceea ce spuneti in legatura cu programul de construire si reabilitare a gradinitelor . Nu stiu ce sa mai cred? De altfel la modul cum se deruleaza "toate " e de inteles asemenea atitudine a unor colege care promoveaza pe cine nu trebuie si care conduc din pozitia de " mare sef".
laurian
 
Mesaje: 107
Membru din: 04 Dec 2006, 21:49

Anterior

Înapoi la Invatamant prescolar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori