probleme la clasa I

Sectiune dedicata dialogului parinti-educatori

Re: probleme la clasa I

Mesajde ianchis » 10 Ian 2010, 14:17

sportiv scrie:Pentru ianchis,
Cred ca ar trebui sa discutam pe MP,daca nu va deranjeaza!(Vis-a-vis de coordonare)

Dl sportiv, va rog sa-mi trimiteti dvs primul mesaj. Eu nu ma pricep, am incercat, dar nu am reusit. Va multumesc!
Avatar utilizator
ianchis
 
Mesaje: 1450
Membru din: 09 Noi 2009, 16:56

Re: probleme la clasa I

Mesajde roxanabadea » 10 Ian 2010, 15:40

am discutat cu fiica mea acum vreo luna sa se retraga din functia de sefie, si ea ar fi de acord. ii voi spune si dnei invatatoare ca poate asta e motivul ca se sparg atitea oale in capul anei. ianchis, din nou am fost ''gind la gind'':) va doresc o zi buna:) Roxana
"Maine e o alta zi!"-Scarlett O'Hara
Avatar utilizator
roxanabadea
 
Mesaje: 4872
Membru din: 23 Sep 2009, 09:08

Re: probleme la clasa I

Mesajde ianchis » 10 Ian 2010, 15:52

Pot sa va intreb de unde sunteti? Eu locuiesc in Bv. Nu mai pot modifica localitatea din profil, ma trag din Salaj, insa sunt in Bv. Va salut cu drag!
Avatar utilizator
ianchis
 
Mesaje: 1450
Membru din: 09 Noi 2009, 16:56

Re: probleme la clasa I

Mesajde roxanabadea » 11 Ian 2010, 10:05

Cu scuzele de riguare ca raspund ambiguu la intrebarea asta, dar ma tem sa nu creez probleme doamnei invatatoare spunind de unde suntem, desi nu este singura invatatoare din zona, va spun numai ca suntem dintr-un oras foarte mare, cu foarte multe scoli, si ca asta la care suntem este cotata a fi printre cele mai bune. Va sarut cu drag, Roxana
"Maine e o alta zi!"-Scarlett O'Hara
Avatar utilizator
roxanabadea
 
Mesaje: 4872
Membru din: 23 Sep 2009, 09:08

Re: probleme la clasa I

Mesajde ianchis » 11 Ian 2010, 21:38

Ok. Am inteles :D Imi cer scuze ca tocmai la asta nu m-am gandit :)
Avatar utilizator
ianchis
 
Mesaje: 1450
Membru din: 09 Noi 2009, 16:56

Re: probleme la clasa I

Mesajde roxanabadea » 12 Ian 2010, 10:04

eu da :D

consider ca e mai bine asa :D nu pentru ca nu imi asum cele spuse aici de mine, dar... pentru a exista si posibilitatea sa adaugam, ca in filme inspirate din caz real, partea cu ''orice asemanare este pur intimplatoare'' :)
"Maine e o alta zi!"-Scarlett O'Hara
Avatar utilizator
roxanabadea
 
Mesaje: 4872
Membru din: 23 Sep 2009, 09:08

Anterior

Înapoi la Parintii intreaba, educatorii raspund

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori