LANSARE DE CARTE SI CD

MULTUMESC !!!

Mesajde punct » 15 Dec 2007, 06:47

Stimata doamna,

va multumesc pentru CD si carte!Ati avut dreptate ca o sa ne placa !!! Sunt absolut superbe!!! Se simte sufletul pe care l-ati pus in fiecare cantecel ! FELICITARI!
Va doresc sarbatori fericite si linistite!
punct
 
Mesaje: 53
Membru din: 23 Ian 2006, 14:59

Re: Lansare de carte si cd

Mesajde felixmunteanu » 15 Dec 2007, 10:54

simona_ciobanu scrie:Vreau si eu materialele!!! Atat cartea cat si cd-ul. Cu siguranta imi vor fi de folos si-mi plac deja, dupa descrierile colegilor care le-au primit.! Am tot amanat sa solicit. Daca se mai poate, adresa mea este Simona Ciobanu, Str. Birsei, Nr. 34, Ap.8, Codlea cod 505100, Brasov


Am notat adresa si va trimit luni pachetul. Mi-ar fi de folos sa intrati la adresa mea famunteanu@yahoo.com. E mai usor pentru a comunica.
Multumesc!
F M
felixmunteanu
 
Mesaje: 756
Membru din: 15 Mai 2006, 10:29

Mesajde marian_dorin » 15 Dec 2007, 11:10

Iei , vineri , am primit si eu comanda facuta , de fapt , coletul trimis de dumneavoastra !

Nu imi mai ramane decat sa va multumsc pentru rapididatea cu care l-ati trimis , dar si a va spune ca am fost foarte impresionat de modalitatea cu care l-ati "impachetat" : in deplina siguranta !

Totodata , imi place si CD-ul , dar si carticica , imi vor fi utile si de o foarte buna inspiratie , acuma , dar si mai incolo !

Inca o data , mii si mii de multumiri , felicitari sincere pentru initiativa avuta si adusa ( noua , didacticilor ) , dar si multe succese si pe mai departe !

SARBATORI SPECIALE , va doresc , doamna Felicia !

Al dumneavoastra ,
inv.Marian Nistor din prima capitala culturala europeana din Romania ,
SIBIUL
marian_dorin
 
Mesaje: 316
Membru din: 28 Sep 2005, 13:25
Localitate: SIBIU

CD SI CARTE

Mesajde kata » 15 Dec 2007, 21:40

Va multumesc ,am primitCD si cartea ,sunt incantata . :wink:
kata
 
Mesaje: 65
Membru din: 08 Feb 2007, 13:14

Mesajde adinatulbure » 18 Dec 2007, 16:21

Au ajuns si la mine materialele, sunt f frumoase si benefice , de un real folos placute la ascultat, usor de cantat cu copiii in clasa, si mai ales potrivite pentru acest moment al anului. Intr-un cuvant ...bine -venite. Felicitari inca o data !
adinatulbure
 
Mesaje: 435
Membru din: 15 Feb 2005, 14:41

Mesajde felixmunteanu » 18 Dec 2007, 18:36

Dragii mei,
Dupa cum vad, rand pe rand ati primit cantecele mele, desi le-am expediat relativ simultan, dar sa nu uitam ca numai distantele intre suflete pot fi foarte scurte nu si cele geografice. Ma bucur sa stiu ca va plac si ca, prin domniile voastre, ele sunt cantate de copii din toate colturile tarii.
Poate se va gasi cineva care sa le puna in valoare mai mult decat am reusit eu (noi) cu mijloace financiare nu foarte mari (in ciuda sponsorilor). Pana atunci, sa auzim numai de bine unii de altii, sa fim sanatosi si sa avem parte de bucurii de pe urma copiilor nostri!
LA MULTI ANI!
Felicia Munteanu
felixmunteanu
 
Mesaje: 756
Membru din: 15 Mai 2006, 10:29

Mesajde gica_ionescu » 19 Dec 2007, 21:28

Multumesc si eu pentru colinde! Sunt minunate! Deja am invatat 2 cu elevii mei!
Avatar utilizator
gica_ionescu
 
Mesaje: 1154
Membru din: 18 Iul 2004, 10:29

Anterior

Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori