CD muzical cls. aIVa

Mesajde marianus » 07 Oct 2007, 00:00

Totodata , tin sa va anunt ca nu merge nici sa le trimit prin email sau messenger deoarece am descoperit ca sunt protejate si ca atare , nu se pot copia , pentru a le putea trimite mai departe...

Dar , asa cum spunea colega de mai sus , se pot copia doar de pe un CD pe altul !

Asta e!
Avatar utilizator
marianus
 
Mesaje: 107
Membru din: 01 Mai 2007, 22:44
Localitate: SIBIU

Mesajde danieluta » 07 Oct 2007, 00:08

Cum putem lua legatura pentru a afla costurile,adresa si bineinteles daca va inhamati la o asa munca?
danieluta
 
Mesaje: 59
Membru din: 27 Ian 2007, 01:56

CD clasa a IV a

Mesajde cisnarcisa » 07 Oct 2007, 09:38

Vreau si eu un CD pt cl a IV a, ma voi aseza la rand rabdatoare, dar va rog cine ma poate aj sa imi trimita m curand. Va multumesc. Succes in noul an scolar si multa sanatate.
cisnarcisa
 
Mesaje: 4
Membru din: 05 Iul 2007, 09:45

Mesajde monalisa » 07 Oct 2007, 14:02

Sunt de acord ?i sustin ceea ce a spus colega noastra danieluta. Alta cale de a le procura nu avem. Suntem atatia care le vrem, deci te rugam sa ne ajuti cumva., desigur ne spui si cat ne costa, pentru ca editura nu le are. :!:
monalisa
 
Mesaje: 12
Membru din: 05 Dec 2005, 22:57

Mesajde monalisa » 07 Oct 2007, 14:04

Sunt de acord ?i sustin ceea ce a spus colega noastra danieluta. Alta cale de a le procura nu avem. Suntem atatia care le vrem, deci te rugam sa ne ajuti cumva., desigur ne spui si cat ne costa, pentru ca editura nu le are. :!:
monalisa
 
Mesaje: 12
Membru din: 05 Dec 2005, 22:57

Mesajde marianus » 07 Oct 2007, 23:11

danieluta scrie:Cum putem lua legatura pentru a afla costurile,adresa si bineinteles daca va inhamati la o asa munca?


Fara suparare , trebuie sa va "dezamagesc" , dar sincer sa fiu, nu ma pot inhama la o asa operatiune...

Este o munca colosala , timp insuficient pentru mine si stiu ca nu as putea face fata la asa ceva...

Plus ca , eu consider ca nu ar fi corect ca sa fac si eventual , sa trimit doar la cateva persoane CD-ul sau ambele CD-uri , ci la toate !!! Si nu beneficiez de toate resursele pentru a proceda astfel...

Oricum , sper sa ma intelegeti si sa apreciati totusi , faptul ca am vrut neaparat sa va ajut , insa ... nu exista nicio cale benefica si eficienta pentru ambele parti!

Sper sa fi inteles situatia data !

Cu parere de rau ,
al vostru,
Marian din Sibiu
Avatar utilizator
marianus
 
Mesaje: 107
Membru din: 01 Mai 2007, 22:44
Localitate: SIBIU

Mesajde radumariutza » 09 Oct 2007, 16:36

Si eu indraznesc sa-ti cer cantecelele pentru clasa aIII-a. Iti multumesc mult! Adresa radumariutza@yahoo.com
radumariutza
 
Mesaje: 381
Membru din: 16 Mai 2007, 22:14

Mesajde ghebanliliana » 11 Oct 2007, 13:49

As dori si eu Cd de clasa a III-a si a IV-a daca se poate
ghebanlili@yahoo.com
Multumesc!
ghebanliliana
 
Mesaje: 52
Membru din: 07 Sep 2004, 23:23

Mesajde marianus » 13 Oct 2007, 00:52

PANA LA URMA , tot nu m-a lasat inima ca sa nu va ajut... :wink: :wink:

Astfel ca aceia dintre dumneavoastra care vroiau - unii , CD-urile doar pentru clasa a III-a , iar altii pentru a IV-a , sau chiar ambele , ma pot contacta pe ID-ul meu de messenger deoarece DOAR asa vi le pot trimite!

Le-am salvat pe toate in calculator , dupa ce a trebuit sa le transform din "track-uri" in "mp3-uri" :)

Asa le puteti avea!

ID-ul meu este : marian_dorin

Va astept ! :lol:
Avatar utilizator
marianus
 
Mesaje: 107
Membru din: 01 Mai 2007, 22:44
Localitate: SIBIU

Mesajde tliya » 14 Oct 2007, 17:05

Multumim foarte mult pentru efortul si, bineinteles, pentru bunavointa de care ai dat dovada... :P
tliya
 
Mesaje: 765
Membru din: 16 Apr 2007, 19:52
Localitate: Buzau

Anterior

Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori