CLASA I

CLASA I

Mesajde mady_kp » 27 Iul 2007, 14:48

Buna tuturor,
Ma numesc Madalina si as dori si eu daca se poate si daca are cineva, o sceneta mai deosebita pt deschiderea anului scolar, pentru clasa intai. Ideea mea ar fi sa fie "jucata" de elevii de la clasa a IV - a.

Va multumesc anticipat.
Se poate si pe e-mail, mada_mmario2005@yahoo.com
mady_kp
 
Mesaje: 2
Membru din: 21 Mai 2007, 18:37

Mesajde livioara » 04 Aug 2007, 16:49

Excelenta idee insa topicul ma invita la altceva! De ce v-ati ascuns aici?
livioara
 
Mesaje: 168
Membru din: 04 Ian 2006, 23:32
Localitate: Brasov

Mesajde laviniuta » 28 Aug 2007, 13:36

Exista o sceneta interesanta in acest gen in SERBARI SCOLARE, autori Valeria Man si... inca cineva, nu mai stiu cine :oops: Momentan cartea mea e imprumutata la o colega, cand mi-o aduce, o sa incerc sa scanez, sa vedem daca nus e pierde din calitatea vizualizarii... asta daca nu gasesti pana atunci altceva... :D
laviniuta
 
Mesaje: 6
Membru din: 28 Aug 2007, 13:03

primirea elevilor in clasa I

Mesajde man » 29 Aug 2007, 21:35

laviniuta scrie:Exista o sceneta interesanta in acest gen in SERBARI SCOLARE, autori Valeria Man si... inca cineva, nu mai stiu cine :oops: Momentan cartea mea e imprumutata la o colega, cand mi-o aduce, o sa incerc sa scanez, sa vedem daca nus e pierde din calitatea vizualizarii... asta daca nu gasesti pana atunci altceva... :D


Eu sunt Valeria Man (una din autoarele cartii SPECTACOLE ARTISTICE) despre care discutati pe FORUM. Cu fiecare generatie prcedez la o astfel de primire. Sunt din Dej, jud. Cluj

Daca sunteti interesate, mai am exemplare disponibile din respectiva lucrare.

e-mail: valericaman@hotmail.com
man
 
Mesaje: 8
Membru din: 30 Apr 2006, 22:09

Mesajde danieluta » 05 Sep 2007, 21:55

Asi dori si eu aceasta carte-SPECTACOLE ARTISTICE.
Cum voi proceda pentru a intra in poseia ei?
adresa mea este madalinar@abn-mail.ro
danieluta
 
Mesaje: 59
Membru din: 27 Ian 2007, 01:56

Mesajde and11 » 06 Sep 2007, 08:06

Solicit şi eu această carte,contra cost bineînţeles.Rămâne să stabilim cum procedăm pentru a intra în posesia ei.Adresa mea de mail:
andreincln@yahoo.com.
Mulţumesc!
and11
 
Mesaje: 36
Membru din: 25 Feb 2007, 17:01

Mesajde rodicanicolae » 06 Sep 2007, 13:23

As dori si eu cartea Spectacole Artistice.Adresa mea este nicorodi@yahoo.com
rodicanicolae
 
Mesaje: 26
Membru din: 27 Apr 2007, 10:31

clasa I

Mesajde cosmina_grecu » 09 Sep 2007, 09:51

laviniuta scrie:Exista o sceneta interesanta in acest gen in SERBARI SCOLARE, autori Valeria Man si... inca cineva, nu mai stiu cine :oops: Momentan cartea mea e imprumutata la o colega, cand mi-o aduce, o sa incerc sa scanez, sa vedem daca nus e pierde din calitatea vizualizarii... asta daca nu gasesti pana atunci altceva... :D


Te-as ruga,daca poti,sa mi-o trimiti si mie pe mail minaoprea@yahoo.com
Multumiri anticipate!
cosmina_grecu
 
Mesaje: 9
Membru din: 07 Sep 2007, 11:45

Re: CLASA I

Mesajde man » 09 Sep 2007, 12:09

mady_kp scrie:Buna tuturor,
Ma numesc Madalina si as dori si eu daca se poate si daca are cineva, o sceneta mai deosebita pt deschiderea anului scolar, pentru clasa intai. Ideea mea ar fi sa fie "jucata" de elevii de la clasa a IV - a.

Va multumesc anticipat.
Se poate si pe e-mail, mada_mmario2005@yahoo.com


Draga Madalina,

Ti-am trimis un mesaj si ceva nu e in regula cu adresa. Contacteaza-ma tu la adresa: valericaman@hotmail.com si discutam despre modalitatea trimiterii lucrarii.

Astept,
Valerica
man
 
Mesaje: 8
Membru din: 30 Apr 2006, 22:09

Spectacole artistice

Mesajde geti_serban » 09 Sep 2007, 12:14

Felicitari, d.na Man pentru cartea dv. Si eu o folosesc. Dragi colege, daca autoarea cartii s-a identificat, consider ca este civilizat si normal sa o solicitati chiar autoarei, nu altor colege care doar o folosesc. Parerea mea...!
geti_serban
 
Mesaje: 260
Membru din: 30 Apr 2007, 11:58

Re: Spectacole artistice

Mesajde man » 09 Sep 2007, 12:24

geti_serban scrie:Felicitari, d.na Man pentru cartea dv. Si eu o folosesc. Dragi colege, daca autoarea cartii s-a identificat, consider ca este civilizat si normal sa o solicitati chiar autoarei, nu altor colege care doar o folosesc. Parerea mea...!


Multumesc ,,getiserban'' ! Nu stiu cine esti, dar deduc ca esti un om de onoare. Nu ca alti colegi de pe didactic n-ar fi, dar datorita colegei ,,laviniuta'' , careia ii multumesc pentru publicitatate, am aflat fiecare de existenta celeilalte. E bine ca ne intalnim pe forum.

Succese tuturor!

Valerica
man
 
Mesaje: 8
Membru din: 30 Apr 2006, 22:09

Mesajde hori » 09 Sep 2007, 13:53

Ce dragut !!!!
Avatar utilizator
hori
 
Mesaje: 366
Membru din: 11 Apr 2007, 14:40

Mesajde maria_maria » 14 Sep 2007, 15:51

as dori si eu aceasta carte , adresa mea este myyysterious_eyes@yahoo.com
multumesc anticipat!!!
maria_maria
 
Mesaje: 154
Membru din: 31 Aug 2006, 11:39

Mesajde man » 14 Sep 2007, 18:21

as dori si eu aceasta carte , adresa mea este myyysterious_eyes@yahoo.com
multumesc anticipat!!![/quote]

Draga Maria,

Trimite-mi adresa ta completa [inclusiv codul postal] pe adresa:
valericaman@hotmail.com.

In ziua urmatoare iti expediez coletul.

Succes in noul an scolar tuturor colegilor!

Valerica
man
 
Mesaje: 8
Membru din: 30 Apr 2006, 22:09


Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori