Scoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Lugoj, jud. Timis

Forum dedicat exclusiv proiectelor de vacanta.

Mesajde anacalin » 30 Aug 2007, 20:12

Am urmarit si apreciat lucrarile copiilor d-voastra.Ii felicit si va felicit pentru tot ce ati realizat.Va doresc un an scolar plin de satisfactii si implinire!
anacalin
 
Mesaje: 12
Membru din: 29 Aug 2007, 12:37

Mesajde leu » 31 Aug 2007, 00:53

Ma bucur ca am fost parteneri in acest proiect.Am apreciat materialele voastre.Va felicit si pe voi si mai ales copiii.Succes in noul an scolar!
leu
 
Mesaje: 369
Membru din: 08 Oct 2006, 21:48

Mesajde unicu » 31 Aug 2007, 01:08

Doresc sa ofer acest "premiu" tuturor colegelor din proiectul E-Vacanta, in semn de adanca pretuire pentru colaborarea fructuoasa din cadrul parteneriatului nostru!
Imagine
"Ce e adevarul?"
Avatar utilizator
unicu
 
Mesaje: 329
Membru din: 03 Noi 2006, 15:43
Localitate: Shambala

Mesajde nada » 31 Aug 2007, 23:13

In pagina scolii, rubrica Alte date, poate fi gasita descrierea activitatilor din acest proiect.
Mult succes tuturor participantilor si un an scolar plin de realizari.
Iordanita Dodita
"Ca sa fii dascalul altora, trebuie sa fi fost tu insuti ucenic multa vreme" proverb latin

http://scoli.didactic.ro/scoala_gimnazi ... are_piscu/
Avatar utilizator
nada
 
Mesaje: 317
Membru din: 22 Ian 2006, 22:28
Localitate: Piscu - Galati

Mesajde leu » 01 Sep 2007, 08:35

La
http://scoli.didactic.ro/scoala_general ... ier_unirea
la rubrica proiecte poate fi gasita descrierea activitatilor noastre din proiect
leu
 
Mesaje: 369
Membru din: 08 Oct 2006, 21:48

Mesajde mihaela_j65 » 01 Sep 2007, 10:43

Concluziile desfasurarii proiectului le puteti gasi pe site-ul nostru www.evacanta.z1.ro.
Va multumim inca o data pentru colaborarea frumoasa din cadrul parteneriatului nostru.
"Singurul mod de a descoperi limitele posibilului este sa mergi dincolo de ele, catre imposibil"
mihaela_j65
 
Mesaje: 1159
Membru din: 03 Noi 2006, 15:46
Localitate: Halaucesti-Iasi

Mesajde laurentziu_roshu » 02 Sep 2007, 13:39

gabisirbu scrie:Va rog sa-mi spuneti daca am muncit degeaba in proiectul e-vacanta. Noi am postat linkurile care arata ce s-a lucrat in cadrul proiectului, acolo unde ne-am inscris scoala, sub titlul "Mica e-vacanta mare!". Trebuia sa ne facem o pagina web a scolii, ca sa fie luate in considerare ? .

Nu ati muncit degeaba !! Rezultatele au fost foarte frumoase , si vizibile pentru noi toti pe "didactic", ca si pe forum. Copii au avut si ei de câstigat si invatat. Si am câstigat un parteneriat care poate fi de durata, tocmai am trimis un email despre continuarea parteneriatului nostru !
laurentziu_roshu
 
Mesaje: 360
Membru din: 25 Apr 2006, 10:31

Mesajde gabisirbu » 03 Sep 2007, 22:35

Multumesc tare mult pentru aprecieri. Mai ales ca noi am fost incepatori in ale utilizarii ...avansate ale PC-ului.
Ne bucuram sa continuam parteneriatul .
Va felicit pe toti : elevi, profesori, initiatorii acestui proiect. A fost
intr-adevar util !
gabisirbu
 
Mesaje: 45
Membru din: 24 Feb 2006, 19:44

Anterior

Înapoi la Proiecte de vacanta

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori