ZI FESTIVA

ZI FESTIVA

Mesajde leu » 31 Mai 2007, 23:58

La Scoala cu clasele I_VIII 'Gh.Maier"Unirea are loc festivitatea de deschidere a 'Clubului Parintilor si al Elevilor',vineri, 1Iunie 2007, orele 10
Cu aceasta ocazie se va desfasura un frumos spectacol constand in :
1) Dans popular-cls aIIa-aIIIa-instr.NICOARA RODICA
2)Fetele de la Capalna-dans popular- cls. I-IV-instr. VASTAGU ELENA
3)Sceneta umoristica "RIDICHEA URIASA"-cls. a IV a instr. PERIAT DANUTA
4)Dans modern cls.a VI a- instr. ARGHIUS CRISTINA
Pentru ca in aceasta zi se sarbatoreste si Ziua Internationala a copilului d-na inv. CALIN ANA a pregatit un montaj literar muzical.
Asteptam sa fie alaturi de noi reprezentanti ai UJIP Alba, primarul comunei Unirea si colegi de la scolile din imprejurimi.
Va asteptam cu bucurie!
leu
 
Mesaje: 369
Membru din: 08 Oct 2006, 21:48

Mesajde mirela-barcan » 01 Iun 2007, 15:26

Mult succes în derularea proiectului! Comunitatea va avea numai de câştigat.
Avatar utilizator
mirela-barcan
 
Mesaje: 249
Membru din: 03 Ian 2005, 22:03

Mesajde leu » 05 Iun 2007, 18:18

Multumim pentru urare.A fost o zi superba pe masura eforturilor depuse.Am fost o mare familie-parinti,elevi,colegi-pentru cateva ore am uitat de griji si ne-am delectat impreuna.Multumim pe aceasta cale colegilor de la Scoala Avram-Iancu Unirea,educatoarelor de la Gradinita cu Program Normal Unirea care ne-au onorat cu prezenta .Multumiri d-nei Seulean Luminita si d-nului Fazecas Ghita reprezentantii UJIP Alba care au fost alaturi de noi in scrierea proiectului si acum la deschidere.
Ne dorim pe viitor activitati la fel de placute si atractive.Tuturor celor care au colaborat numai bine.
coordonator proiect Periat D.
leu
 
Mesaje: 369
Membru din: 08 Oct 2006, 21:48

Mesajde getachitu » 05 Iun 2007, 18:24

Mult succes in derularea proiectului!
Avatar utilizator
getachitu
 
Mesaje: 2031
Membru din: 31 Oct 2006, 20:11

Mesajde mihaela_j65 » 06 Iun 2007, 08:44

Felicitari pentru initiativa si multe succese tuturor!
"Singurul mod de a descoperi limitele posibilului este sa mergi dincolo de ele, catre imposibil"
mihaela_j65
 
Mesaje: 1159
Membru din: 03 Noi 2006, 15:46
Localitate: Halaucesti-Iasi

Mesajde leu » 08 Iun 2007, 07:42

Desi evenimentul s-a incheiat revin asupra lui deoarece cred ca nu am multumit suficient colegei si prietenei mele ,Teodora ,cu care am colaborat la scrierea proiectului si realizarea achizitiilor.Multumesc Teodora Fenesan! Esti un cadru didactic de nota 10 cu steluta.Cine zice ca tinerii sunt superficiali nu are dreptate.Aceasta fiinta este un exemplu de daruire si profesionalism, un om pe care te poti baza si o minunata colega.Din acest motiv ii multumesc "public".Metita aprecierile si recunostinta mea si nu numai.
Iti doresc sa ai parte de tot ce e mai bun in viata!
leu
 
Mesaje: 369
Membru din: 08 Oct 2006, 21:48

Mesajde mariro » 08 Iun 2007, 20:26

Felicitari si tie leu, pentru gestul frumos pe care il faci aici! Succes tuturor!
Numai bine!
Mary
Avatar utilizator
mariro
 
Mesaje: 16653
Membru din: 16 Mai 2004, 20:40
Localitate: Galati


Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori