Proiect educational de comunicare intrazonala

Proiect educational de comunicare intrazonala

Mesajde invatator » 23 Mai 2007, 17:37

Urmeaza etapa a V-a a proiectului de comunicare intre scolile din cele 7 judete care s-au inscris in mai 2005, etapa care se va desfasura in 25 - 26 mai la Braila.
Coordonatorul activitatilor de la Braila, doamna Horvath Marinela, va face cunoscut intreg programul, despre care cred ca va fi dens, interesant si atractiv.
Braila, sosim!
Grupul de cadre didactice si elevi din Ocna Mures.
invatator
 
Mesaje: 525
Membru din: 25 Iul 2004, 17:25
Localitate: Ocna Mures

Mesajde mircioi » 23 Mai 2007, 19:57

Va asteptam cu drag! Speram sa va placa Braila noastra si sa va simtiti bine!!! Noi vom face tot ce putem sa comunicam cat mai mult, cat mai frumos!!
Mariana Mircioi - Scoala cu clasele I-VIII "C-tin S. Aldea " Braila
mircioi
 
Mesaje: 18
Membru din: 14 Ian 2006, 22:02

Mesajde marinelabr » 23 Mai 2007, 23:26

DA DRAGELE MELE COLEGE VA ASTEPTAM CU DRAG! PROGRAMUL E DIVERS , DAR VREM SA FIE SURPRIZA. ASA CA NU DIVULGAM INCA NIMIC.
BRAILA, IN LUNA FLORILOR VA ASTEAPTA CU SALCAMI INFLORITI. NU DEGEABA SE SPUNE CA BRAILA ESTE "ORASUL CU SALCAMI"
FIECARE INTALNIRE DINTRE NOI E UN PRILEJ DE BUCURII.
LA ACEASTA INTALNIRE AM ORGANIZAT SI UN SIMPOZION INTERNATIONAL CARE A AVUT UN ECOU DEOSEBIT SI PENTRU ASTA MULTUMESC COLEGILOR DIN TARA SI ACESTUI SITE PRIN INTERMEDIUL CARUIA AM POPULARIZAT INITIATIVA NOASTRA. DE ASEMENEA AVEM PLACEREA SA AVEM INTRE NOI UN DISTINS COLEG DIN FRANTA, CARE NE VA ONORA CU PREZENTA.
marinelabr
 
Mesaje: 70
Membru din: 17 Noi 2004, 01:19


Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori