inscrierea la facultatea Spiru Haret

inscrierea la facultatea Spiru Haret

Mesajde kristina_racoasa » 05 Mai 2007, 14:26

Doresc sa ma inscriu la facultatea Spiru Haret specializarea -profesori invatamant primar si prescolar si as vrea sa stiu in ce consta examenul de admitere si in ce perioada are loc.Multumesc anticipat.
Avatar utilizator
kristina_racoasa
 
Mesaje: 101
Membru din: 14 Mar 2007, 00:56
Localitate: Racoasa

Mesajde caresoim » 05 Mai 2007, 16:17

Eu sunt anul II la aceasta facultate(psihologie), dar nu am auzit de aceasta specializare.De unde ai auzit de aceasta specializare?
Pentru a te lamuri,da telefon direct la facultate la Bucuresti.Succes! Astept vesti daca exista aceasta specializare.
caresoim
 
Mesaje: 76
Membru din: 05 Mai 2006, 10:12

Re: inscrierea la facultatea Spiru Haret

Mesajde mirela-barcan » 05 Mai 2007, 16:21

kristina_racoasa scrie:Doresc sa ma inscriu la facultatea Spiru Haret specializarea -profesori invatamant primar si prescolar si as vrea sa stiu in ce consta examenul de admitere si in ce perioada are loc.Multumesc anticipat.

Accesează www.spiruharet.ro
Succes!
Avatar utilizator
mirela-barcan
 
Mesaje: 249
Membru din: 03 Ian 2005, 22:03

inscrierea...

Mesajde gabi218 » 05 Mai 2007, 19:03

Specializarea ,,profesor pentru ciclul primar si prescolar " o au cateva universitati din tara(3?)printre care Univ.Pitesti - Facultatea de Stiinte ale Educatiei. Spiru Haret nu are.
gabi218
 
Mesaje: 28
Membru din: 20 Feb 2007, 19:10

Inscriere la facultatea Spiru Haret

Mesajde lilianamusat » 05 Mai 2007, 19:23

Eu sunt studenta la aceasta univ in anul V, dar sincer sa va spun nu am auzit de aceasta specializare. Nu vreau sa par rautacioasa dar sunt curioasa de ce vreti sa urmati aceasta specializare?
Intradevar, este o meserie foarte frumoasa, dar in curand nu o sa mai avem obiectul muncii!
Va cer scuze daca v-am jignit! Dar sunt scarbita, pt ca dupa cat am muncit si am adunat un teanc de diplome, nu mi-au primit dosarul la detasare in interesul invatamantului, pe motiv ca nu mai sunt copii in scoli.
Avatar utilizator
lilianamusat
 
Mesaje: 161
Membru din: 15 Ian 2006, 21:06
Localitate: Giurgiu

Mesajde mirela-barcan » 06 Mai 2007, 08:23

Mai multe universitati asigura pregatirea studentilor cuprinsi in subcomponenta 1.2 a Proiectului pentru invatamant rural. De exemplu, specializarea pe care o doresti apare la Babeş-Bolyai. Accesează pagina de mai jos:
http://pir.dppd.ubbcluj.ro/main_out.php ... izari.html
Cel mai bine e să accesezi paginile universitatilor. Succes!
Avatar utilizator
mirela-barcan
 
Mesaje: 249
Membru din: 03 Ian 2005, 22:03

Mesajde e_lenus » 13 Mai 2007, 15:50

Specializarea pe care o doriti nu o veti gasi sigur la Facultatea Spiru Haret. In Ploiesti la Universitatea de Petrol si Gaze, exista aceasta specializare, inclusiv la fara plata si anul acesta s-a intrat pe baza mediei de la examenul de diploma sau bac. Succes!
e_lenus
 
Mesaje: 1
Membru din: 20 Apr 2007, 16:58


Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori