elevi buni, dar o caligrafie...proasta

Mesajde marian_dorin » 25 Apr 2007, 23:51

gilda53 scrie:E un optional pentru clasele III-IV si mi l-a aratat chiar d-na director, il primise cu dedicatie de la o fosta colega.Mi-a placut ideea si l-am aplicat.
Mai multe amanunte putem discuta pe mail.Daca vreti sa-l aplicati voi fi incantata sa va furnizez ce am.
Pana atunci gasiti ceva la Diverse, un articol si o lectie sustinuta la un schimb de experienta cu directorii.


De fapt , eu as vrea programa ,argumentarea , planificarea si proiectarea pe unitati de invatare...

Le aveti??
marian_dorin
 
Mesaje: 316
Membru din: 28 Sep 2005, 13:25
Localitate: SIBIU

Mesajde marian_dorin » 25 Apr 2007, 23:53

Sa "intoarceti" pagina inapoi deoarece v-am mai scris ceva acolo , inainte de a se forma pagina a 2-a !
marian_dorin
 
Mesaje: 316
Membru din: 28 Sep 2005, 13:25
Localitate: SIBIU

Mesajde gilda53 » 26 Apr 2007, 19:45

E un caiet al elevului, care are si programa, eu l-am folosit intr-un exemplar(pentru mine). Nu il am decat ca un caiet.E imposibil pe mail.In plus, nu pot discuta aici.Astept un mail, eu nu am reusit pe adresa data.
Avatar utilizator
gilda53
 
Mesaje: 46
Membru din: 13 Ian 2007, 18:56

Mesajde marian_dorin » 29 Apr 2007, 01:27

gilda53 scrie:E un caiet al elevului, care are si programa, eu l-am folosit intr-un exemplar(pentru mine). Nu il am decat ca un caiet.E imposibil pe mail.In plus, nu pot discuta aici.Astept un mail, eu nu am reusit pe adresa data.


Cum ?

Nu a functionat adresa mea de email?

Cred ca s-a intamplat ceva...

Va mai dau inca o data adresa : marian_dorin@yahoo.com

Daca nici de data aceasta nu merge , sa imi dati adresa dumneavostra de email ca sa va scriu!

Cu respect,
Marian Nistor
marian_dorin
 
Mesaje: 316
Membru din: 28 Sep 2005, 13:25
Localitate: SIBIU

Mesajde gilda53 » 29 Apr 2007, 08:27

AM DAT-O LA "SOFT EDUCATIONAL PENTRU MATEMATICA. AM EU O PROBLEMA LA CALCULATOR, DAR POT PRIMI MESAJE.
Avatar utilizator
gilda53
 
Mesaje: 46
Membru din: 13 Ian 2007, 18:56

Anterior

Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori