Autori

Autori

Mesajde m_granzula » 18 Apr 2007, 23:33

Am lucrat impreuna cu o colega mai multe materiale. Le putem publica pe didactic.ro, fiecare pe adresa ei?
m_granzula
 
Mesaje: 4
Membru din: 21 Feb 2007, 21:07

Mesajde pistol_mada » 18 Apr 2007, 23:34

cred ca da, acum trebuie sa intrebati un admin
Nu am lasat scoala sa imi afecteze educatia. :wink:
Avatar utilizator
pistol_mada
 
Mesaje: 327
Membru din: 06 Iul 2006, 00:53

Re: Autori

Mesajde marian_dorin » 19 Apr 2007, 22:28

m_granzula scrie:Am lucrat impreuna cu o colega mai multe materiale. Le putem publica pe didactic.ro, fiecare pe adresa ei?


Nu stiu daca veti avea sanse de izbanda , in conditiile acestea...
Adica , chiar daca spui in comentariile tale cand postezi un material ca este al tau PERSONAL , creat de tine , tot nu iti este aprobat!

Deci... ramane doar sa incercati si sa vedeti ce o sa iasa!
marian_dorin
 
Mesaje: 316
Membru din: 28 Sep 2005, 13:25
Localitate: SIBIU

Mesajde doinamiron » 20 Apr 2007, 11:26

Mie mi-au fost aprobate toate materialele pe care le-am propus. Mai astept ce-i drept sa-mi mai aprobe cateva, dar cred ca vei reusi. Trebuie doar sa incerci.
doinamiron
 
Mesaje: 53
Membru din: 01 Apr 2007, 11:44

Mesajde marian_dorin » 21 Apr 2007, 18:23

doinamiron scrie:Mie mi-au fost aprobate toate materialele pe care le-am propus. Mai astept ce-i drept sa-mi mai aprobe cateva, dar cred ca vei reusi. Trebuie doar sa incerci.


Ce-i drept , "incercarea , moarte n-are " , insa si dezamagirea e tot mai mare atunci cand primesti ( dupa cateva zile ) vestea neaprobarii a ceea ce ai propus , fiind creat de tine respectivul material ... si fara a ti se spune intotdeauna motivul... :?
marian_dorin
 
Mesaje: 316
Membru din: 28 Sep 2005, 13:25
Localitate: SIBIU

Mesajde ela52 » 22 Apr 2007, 17:27

Am publicat numeroase materiale pe acest site şi administratorii lui au dat aviz favorabil de fiecare dată .Poate materialul respectiv depăşea dimensiunea admisă, poate nu au fost respectate alte condiţii impuse tuturor din considerente de siguranţă .
Nu trebuie să avem o atitudine defetistă, nici să-i descurajăm pe colegi .
Omul cât trăieşte ... încearcă, viaţa e o continuă luptă . Succes !
ela52
 
Mesaje: 220
Membru din: 10 Ian 2006, 12:16


Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron