formare continua

Credeti ca infiintarea sectiunii "formare continua" este necesara?

da
62
93%
nu
4
6%
nu stiu
1
1%
 
Voturi totale : 67

Amin!

Mesajde cadrudid » 15 Apr 2005, 12:09

Destul de rari formatorii carora chiar le place ceea ce fac.
Destul de rari "formatii" care chiar se formeaza.
Si mai rari cei care chiar au motive, altele decat cele ce tin de puncte, pentru care se "formeaza"!
Si asta nu pentru ca "simtz enorm si vaz monstruos".
Pe curand!
Avatar utilizator
cadrudid
 
Mesaje: 295
Membru din: 15 Oct 2004, 12:35

Mesajde goodmorningsun » 13 Apr 2007, 12:51

Hristos a Inviat!doamnei Mirela Barcan.Sunt Mariana Marin De la Valea Marului .Ne_am conectat cam tarziu pe net .Am reusit pana la urma pe Zapp, nu prea avem semnal pe alte retele.De acum as vrea sa tinem legatura daca binenteles nu deranjez.Va asteptam la noi in mai.Ne_ati pus serios pe treaba este foarte bine pentru ca unii intrau in hibernare in aceasta primavara. :roll:
goodmorningsun
 
Mesaje: 15
Membru din: 05 Apr 2007, 20:35

Mesajde mirela-barcan » 13 Apr 2007, 16:26

goodmorningsun scrie:Hristos a Inviat!doamnei Mirela Barcan.Sunt Mariana Marin De la Valea Marului .Ne_am conectat cam tarziu pe net .Am reusit pana la urma pe Zapp, nu prea avem semnal pe alte retele.De acum as vrea sa tinem legatura daca binenteles nu deranjez.Va asteptam la noi in mai.Ne_ati pus serios pe treaba este foarte bine pentru ca unii intrau in hibernare in aceasta primavara. :roll:

Adevărat c-a înviat!
Dragă Mariana, mă bucură veştile de la voi! Sunteţi o echipă de toată isprava. Spor la lucru tuturor colegilor!
Ca să nu deviem de la topic, te invit să comunicăm oricând doreşti pe adresa privată. Tu ai adresa mea, scrie-mi şi "stăm la taifas" :D.
Avatar utilizator
mirela-barcan
 
Mesaje: 249
Membru din: 03 Ian 2005, 22:03

Anterior

Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori