Olimpicii cunoasterii

Olimpicii cunoasterii

Mesajde nicole29 » 22 Mar 2007, 22:27

Am nevoie de ajutor! Cine are subiectele (limba romana si matematica)de la concursul scolar "Olimpicii cunoasterii" clasa I, etapa a II-a desfasurat anul trecut? Va multumesc!
Adresa mea de este nc1209fc@yahoo.com.
nicole29
 
Mesaje: 107
Membru din: 13 Noi 2005, 22:55

Mesajde ela52 » 23 Mar 2007, 16:24

Atentie, prima faza s-a desfasurat conform intelegerii stipulate in contractul trimis.Dar a doua faza a fost pacaleala .Nici azi nu am mai recuperat o parte din bani.Nu a mai raspuns nimeni la numerele de telefon .Premiile se dau prin tragere la sorti, spun ei. In scoala noastra au fost mai multi elevi cu punctaj maxim , premiile au fost ceva de genul rechizite de birou.Din vreo suta de elevi doar trei au primit premii, desi multi aveau punctaj maxim, nu mai spun de cei cu peste 90 puncte . Asa ca...
ela52
 
Mesaje: 220
Membru din: 10 Ian 2006, 12:16

Mesajde nicole29 » 25 Mar 2007, 16:56

Scoala noastra a participat doar la etapa a doua a concursului. Din cate imi aduc aminte si la noi au fost ceva probleme: diplomele au venit prea tarziu, iar de premii ce sa mai zic... tragere la sorti. Dar cu toate astea participam si anul acesta. Dupa cum spunea Coubertain " Important e sa participi, nu sa castigi.".
Asa ca, va rog, ajutati-ma!
Multumesc anticipat!
nicole29
 
Mesaje: 107
Membru din: 13 Noi 2005, 22:55


Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori