gradatie de merit

gradatie de merit

Mesajde cornelia_pancescu » 04 Ian 2007, 22:11

Vreau nişte lămuriri în privinţa completării fişei de evaluare pentru gradaţia de merit. O completez eu şi o pun la dosar sau o completează comisia de coordonare de la inspectorat pe baza activităţilor mele cuprinse în raportul de autoevaluare pe care l-am întocmit şi a dovezilor anexate?
Avatar utilizator
cornelia_pancescu
 
Mesaje: 81
Membru din: 29 Oct 2006, 19:40
Localitate: Tecuci

gradatie de merit

Mesajde stelacor » 05 Ian 2007, 21:45

Din cate stiu eu, pana acum grila a fost completata de candidat, in conformitate cu cele scrise in raportul de autoevaluare. Succes!
stelacor
 
Mesaje: 2
Membru din: 28 Ian 2006, 01:38

Mesajde clapa_valentina » 11 Ian 2007, 00:03

O comisie din inspectorat elaboreaza fisa de evaluare stabilind punctajul pentru fiecare criteriu si subcriteriu, in conformitate cu metodologia in domeniu. Candidatul completeaza in fisa punctajul prin care se autoevalueaza. Se discuta in consiliul profesoral raportul...si se trimite la inspectorat unde raportul si documentele doveditoare sunt analizate de catre comisie din care face parte si un reprezentant al sindicatului si este stabilit punctajul final pe baza caruia se face ierarhizarea concurentilor.
clapa_valentina
 
Mesaje: 240
Membru din: 29 Aug 2006, 18:19


Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron