RUGAMINTE

RUGAMINTE

Mesajde mihaela_pavel1971 » 28 Oct 2006, 10:49

Sunt invatatoare la clasa a III-a si la clasa mea preda o tanara care este inca studenta.Cu chiu si vai,pe 25 octombrie am primit manualele de engleza.Cum domnisoara este incepatoare,vreau sa o ajut si i-am facut rost de programa,insa nu cred ca se pricepe sa isi faca planificarea.Daca cineva din cei ce citesc mesajul are planificarea pentru clasa a III-a,la manualul Set Sail 3(anul I de studiu), il/o rog sa o ajute pe domnisoara,trimitandu-mi mie planificarea.
Stiu proverbul care spune ca e mai bine sa il inveti sa pescuiasca pe cel care nu are ce manca decat sa ii dai mereu peste prins de tine,dar fata are de pregatit examene si nu stiu daca ar avea timp sa o invat sa isi conceapa planificarea!
mihaela_pavel1971
 
Mesaje: 68
Membru din: 04 Dec 2005, 13:44
Localitate: Adjud,Vrancea

Mesajde tania_adi » 31 Oct 2006, 23:47

Intra la www.uniscan.ro si pe pagina de start acceseaza Set Sail 3. Acolo gasesti planificarea pentru anul acesta scolar, dar fii atenta ca e gresita, pt. ca este conceputa pe 36 de saptamani, iar anul nostru scolar are 34 de saptamani. Succes!
tania_adi
 
Mesaje: 4
Membru din: 20 Sep 2006, 09:45

Mesajde mihaela_pavel1971 » 16 Noi 2006, 21:32

Iti multumesc pentru ca ai fost singura colega ce mi-a raspuns si te asigur ca ai facut un bine unei colege incepatoare...Succese pe ata de mari pe cat de bune iti sunt intentiile!
mihaela_pavel1971
 
Mesaje: 68
Membru din: 04 Dec 2005, 13:44
Localitate: Adjud,Vrancea


Înapoi la Limbi moderne

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori