vacanta scurta, dar vacanta!

Mesajde live » 08 Noi 2006, 01:35

după cearta avută azi cu directoarea...să vedeţi ce spor la treabă voi avea... :x printre altele, am aflat că planificarea e un fel de "tablou" pe care-l ţii înrămat, adicătălea...cum am putut eu să-mi permit să "mâzgălesc" minunatul document, modificând nr. de ore de la o unitate de învăţare la care am observat că e cazul să modific(desigur)?! şi, culmea, directoarea îmi zice că am făcut modificarea respectivă înainte de a aduce planificarea la şcoală, la sfârşitul lui septembrie(abia ieri am avut evaluare la unitatea respectivă!!!!). ufffffff, îmi vine să o omor!! :evil: na, că m-am răcorit! :mrgreen:
trăiesc, iar asta îmi ocupă toată viaţa...
Avatar utilizator
live
 
Mesaje: 218
Membru din: 08 Sep 2006, 13:25

Mesajde mela » 08 Noi 2006, 13:50

Stai ca pana sa ajungi sa iti spuna directorul sa scrii planificarea cu mana ca la calculator nu este bine.... mai dureaza.
mela
 
Mesaje: 58
Membru din: 27 Ian 2004, 22:32
Localitate: Satu Mare

Mesajde virginia_garjoi » 08 Noi 2006, 13:57

Mai sunt si directori din astia care pretind scrierea planificarii cu mana?Dar in ce secol traiesc?Sunt atat de invechiti?Acum cand toata lumea foloseste calculatorul?Asemenea oameni nu au ce cauta in functia de director !!!
Avatar utilizator
virginia_garjoi
 
Mesaje: 374
Membru din: 22 Ian 2006, 21:00
Localitate: Brasov

Mesajde daiana » 08 Noi 2006, 17:43

virginia_garjoi scrie:Mai sunt si directori din astia care pretind scrierea planificarii cu mana?Dar in ce secol traiesc?Sunt atat de invechiti?Acum cand toata lumea foloseste calculatorul?Asemenea oameni nu au ce cauta in functia de director !!!


Mai grav este faptul ca directiva a venit de SUS. Am aflat acest lucru la consfatuirile din luna septembrie.
daiana
 
Mesaje: 594
Membru din: 22 Ian 2006, 23:16

Mesajde invatator » 08 Noi 2006, 22:26

"...cum am putut eu să-mi permit să "mâzgălesc" minunatul document, modificând nr. de ore de la o unitate de învăţare la care am observat că e cazul să modific(desigur)?! şi, culmea....."

pai asta e rolul rubricii de "observatii", sa-i spuneti, completari, adaugiri, specificari in urma a ceea ce da clasa!!! (ramanere in urma, mers in avans fata de proiectare...etc)
invatator
 
Mesaje: 525
Membru din: 25 Iul 2004, 17:25
Localitate: Ocna Mures

Anterior

Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 15 vizitatori