plan de lectie- limba franceza

plan de lectie- limba franceza

Mesajde lauraurs » 13 Feb 2005, 22:02

Am nevoie de un plan de lectie pt o ora de franceza nivelul intermediar, pentru clasele IX-X, liceu vocational. Daca ar putea sa-mi trimita cineva saptamana aceasta ar grozav. Daca ar fi pe gramatica si pe comunicare as fi recunoscatoare. Va multumesc.
lauraurs
 
Mesaje: 1
Membru din: 02 Feb 2005, 23:12

Re: plan de lectie- limba franceza

Mesajde emil » 13 Feb 2005, 23:00

lauraurs scrie:Am nevoie de un plan de lectie pt o ora de franceza nivelul intermediar, pentru clasele IX-X, liceu vocational. Daca ar putea sa-mi trimita cineva saptamana aceasta ar grozav. Daca ar fi pe gramatica si pe comunicare as fi recunoscatoare. Va multumesc.

Hmmm!
Dati ceva in schimb? Postati ceva pe site? Mi se pare...nu prea normal sa cereti un plan de lectie....
Totusi, daca colegii va pot ajuta, ii rog sa posteze pe didactic.ro :roll:
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Mesajde epurisca » 09 Mar 2005, 12:05

nu mi se pare corect sa cereti planuri de lectie pe net cautati fratilor ca de aia sunteti profesori pe mine m-a ajutat o profesoara experimentata (eu sunt suplimitoare) si acum am ajuns in 10 minute sa fac un plan de lectie, tinind seama ca am cinci ore pe zi si doua zile cu sapte ore spor la treaba
:lol:
epurisca
 
Mesaje: 1
Membru din: 09 Mar 2005, 12:01


Înapoi la Limbi moderne

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori