serbari scolare

serbari scolare

Mesajde dova » 25 Mar 2006, 20:25

revin cu o rugaminte catre colegii cu imaginatie mai bogata:vreau si eu un text de serbare a abecedarului!Multumesc.Adresa:dorinavames@yahoo.com :!:





[/url]
dova
 
Mesaje: 4
Membru din: 15 Mar 2006, 19:15

serbari

Mesajde camilio » 26 Mai 2006, 15:20

Pentru serbari este potrivita " Cartea Serbarilor Scolare " Editura Coresi
Scenete si poezii pentru serbari la cls. I-VIII Ed. a II-a,revazuta
Anul acesta am facut comanda si este foarte buna.Daca nu te multumeste
poate incercam altfel.
camilio
 
Mesaje: 22
Membru din: 17 Apr 2006, 19:01

Re: serbari

Mesajde analuchian » 01 Sep 2007, 18:37

camilio scrie:Pentru serbari este potrivita " Cartea Serbarilor Scolare " Editura Coresi
Scenete si poezii pentru serbari la cls. I-VIII Ed. a II-a,revazuta
Anul acesta am facut comanda si este foarte buna.Daca nu te multumeste
poate incercam altfel.

nu,personal nu consider aceasta lucrare mai buna decat "serbari scolare de maria salpacan"o carte albastra din zona dej...editia 1999...eu o am e cea mai tare... o am pe cea de la coresi ...dar...
analuchian
 
Mesaje: 17
Membru din: 01 Sep 2007, 11:58

Re: serbari

Mesajde man » 02 Sep 2007, 17:03

Cine este interesat de SPECTACOLE ARTISTICE [lucrarea la care s-a facut referire pe FORUM] sa ma contacteze la valericaman@hotmail.com
Eu sunt una dintre autoare si mai am cateva exemplare disponibile.

Va astept,
Valerica Man
man
 
Mesaje: 8
Membru din: 30 Apr 2006, 22:09

Mesajde simonaandronesi » 24 Mar 2008, 21:50

Nu mai retin exact numele autorilor, dar stiu ca are coperta albastra si gasesti scenete pentru toate varstele (prescolari- cls XII ), editata prin 1999.
Daca o are cineva si stie cum putem face rost de ea, va rog, scrieti pe acest site. Este un auxiliar important pentru cadre didactice.
Va multumesc...
simonaandronesi
 
Mesaje: 41
Membru din: 09 Apr 2006, 01:13
Localitate: Bistrita

Mesajde man_58 » 08 Sep 2008, 12:02

simonaandronesi scrie:Nu mai retin exact numele autorilor, dar stiu ca are coperta albastra si gasesti scenete pentru toate varstele (prescolari- cls XII ), editata prin 1999.
Daca o are cineva si stie cum putem face rost de ea, va rog, scrieti pe acest site. Este un auxiliar important pentru cadre didactice.
Va multumesc...


Draga Simona,

Eu pot sa-ti trimit cartea de serbari. Scrie-mi adresa completa si ti-o trimit ramburs.

valericaman@hotmail.com

Cu tot dragul,

Valerica
man_58
 
Mesaje: 8
Membru din: 17 Aug 2008, 14:01


Înapoi la Alte discipline

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori