Cantece serbare sfarsit de an

Re: Cantece serbare sfarsit de an

Mesajde Oana_Nemtanu » 15 Mai 2017, 17:42

Buna ziua
Ma poate ajuta cineva cu niste negative pentru serbare? In special pentru melodia "Cine bate seara la fereastra mea". Adresa mea de email este: oana_nemtanu@yahoo.com

Va multumesc!
Oana_Nemtanu
 
Mesaje: 1
Membru din: 19 Mar 2011, 22:07

Re: Cantece serbare sfarsit de an

Mesajde sportiv » 15 Mai 2017, 21:55

Avatar utilizator
sportiv
 
Mesaje: 3121
Membru din: 19 Ian 2008, 19:02
Localitate: Răcăciuni-Bacău

Re: Cantece serbare sfarsit de an

Mesajde soldanescu_ioana » 29 Mai 2017, 17:56

mari_dul24 scrie:Doamna Vera, din nou vin cu rugamintea la dvs.Trimiteti, va rog ,scenete si cantecele pentru sfarsit de clasa pregatitoare! multumesc mult!! mari_dul24@yahoo.com



VA ROG SI EU DIN SUFLET DACA PUTETI SA MI TRIMITETI NISTE CANTECELE CU MELODIE, PTR SFARSITUL CLASEI A IV A. VA ROG TAREEE MULT,,CAUT DE CATEVA ZILE SI NU GASESC MELODIA..., CEVA CU DESPARTIREA , D. INVATATOARE ORICE,, MELODIA SI VERSURILE..SAU MACAR MELODIA CAUT EU VERSURILE. MULTUMESC MUT!
soldanescu_ioana
 
Mesaje: 3
Membru din: 09 Mai 2012, 12:54

Re: Cantece serbare sfarsit de an

Mesajde soldanescu_ioana » 29 Mai 2017, 17:57

soldanescu_ioana scrie:
mari_dul24 scrie:Doamna Vera, din nou vin cu rugamintea la dvs.Trimiteti, va rog ,scenete si cantecele pentru sfarsit de clasa pregatitoare! multumesc mult!! mari_dul24@yahoo.com



VA ROG SI EU DIN SUFLET DACA PUTETI SA MI TRIMITETI NISTE CANTECELE CU MELODIE, PTR SFARSITUL CLASEI A IV A. VA ROG TAREEE MULT,,CAUT DE CATEVA ZILE SI NU GASESC MELODIA..., CEVA CU DESPARTIREA , D. INVATATOARE ORICE,, MELODIA SI VERSURILE..SAU MACAR MELODIA CAUT EU VERSURILE. MULTUMESC MUT!


PE ADRESA ACEASTA ioanasoldanescu@yahoo.com
soldanescu_ioana
 
Mesaje: 3
Membru din: 09 Mai 2012, 12:54

Re: Cantece serbare sfarsit de an

Mesajde toaderloredana » 07 Iun 2017, 09:57

Buna ziua! As dori si eu cantece pentru serbarea de sfarsit de an scolar ( clasa pregatitoare sau clasa I). Adresa este toader.loredana@ yahoo.com. Multumesc!
toaderloredana
 
Mesaje: 6
Membru din: 18 Feb 2010, 16:25

Anterior

Înapoi la Invatamant prescolar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron