CEAC

Re: CEAC

Mesajde adriano240419 » 25 Oct 2014, 17:12

Cand incepeti pagina cu indicatori, undeva la inceputul paginii aveti un buton cu schimbarea nivelului. Trebuie sa stabiliti indicatorii pt. toate nivelele existente in scoala dumneavoasatra : prescolar, primar, gimnaziu, etc.
adriano240419
 
Mesaje: 3
Membru din: 21 Mai 2012, 15:19

Re: CEAC

Mesajde cab03 » 25 Dec 2014, 20:58

sportiv scrie:
camelia_tal scrie:Poate un membru CEAC sa faca parte si din CA?

Dacă ați acceptat funcția; nu știți de ce? , ce atribuțiuni?si incompatibilități aveți? :D :oops: Bună, asta!

In scolile mici ,membrii CEAC nu sunt alesi prin vot secret ,sunt alesi in felul urmator -te pun pe tine ca nu am pe cine ,ca te mai ajut ,pana te vezi scris pe hartie si apoi uita toti de tine
In aceasta situatie sunt si eu care nu am habar de aceasta comisie
cab03
 
Mesaje: 36
Membru din: 13 Ian 2007, 16:33

Re: CEAC

Mesajde iuliamirabela » 01 Noi 2017, 12:47

Buna ziua. puteti sa ma ajutati? Sunt noua in CEAC si nu ma descurc cu platforma. Incerc sa incarc regulamentul CEAC si nu reusesc deoarece este prea mare. Ce trebuie sa fac? Il scanez gresit? Pe platforma ma anunta ca trebuie sa fie in format .doc sau .docx si sa aiba 4MB. Eu nu reusesc sa ajung la aceasta marime. regulamentul are 11 pagini il scanez pdf si il transform in word dar e prea mare.
iuliamirabela
 
Mesaje: 1
Membru din: 05 Sep 2012, 21:56

Re: CEAC

Mesajde Asapnati » 02 Noi 2017, 11:32

Buna ziua! in legatura cu incarcarea regulamentului CEAC, incercati s-al incarcati direct din Word fara al mai scana si apoi transforma. Eu asa l-am incarcat.
Asapnati
 
Mesaje: 1
Membru din: 04 Apr 2017, 15:54

Re: CEAC

Mesajde corinas » 02 Noi 2017, 17:19

iuliamirabela scrie:Buna ziua. puteti sa ma ajutati? Sunt noua in CEAC si nu ma descurc cu platforma. Incerc sa incarc regulamentul CEAC si nu reusesc deoarece este prea mare. Ce trebuie sa fac? Il scanez gresit? Pe platforma ma anunta ca trebuie sa fie in format .doc sau .docx si sa aiba 4MB. Eu nu reusesc sa ajung la aceasta marime. regulamentul are 11 pagini il scanez pdf si il transform in word dar e prea mare.


Dar de nu-l incarcati direct in formatul cerut?
corinas
 
Mesaje: 2
Membru din: 13 Ian 2007, 15:37

Re: CEAC

Mesajde jibudoina » 02 Noi 2017, 20:48

Asapnati scrie:Buna ziua! in legatura cu incarcarea regulamentului CEAC, incercati s-al incarcati direct din Word fara al mai scana si apoi transforma. Eu asa l-am incarcat.

Sunteti cadru didactic? Cu cine ati facut limba romana?????? Doua greseli elementare intr-un text de cateva cuvinte......
jibudoina
 
Mesaje: 1
Membru din: 16 Aug 2008, 11:26

Re: CEAC

Mesajde sportiv » 04 Noi 2017, 13:31

jibudoina scrie:
Asapnati scrie:Buna ziua! in legatura cu incarcarea regulamentului CEAC, incercati s-al incarcati direct din Word fara al mai scana si apoi transforma. Eu asa l-am incarcat.

Sunteti cadru didactic? Cu cine ati facut limba romana?????? Doua greseli elementare intr-un text de cateva cuvinte......

Pe timpul acela era (și) paznic la poarta școlilor :P :D
Avatar utilizator
sportiv
 
Mesaje: 3121
Membru din: 19 Ian 2008, 19:02
Localitate: Răcăciuni-Bacău

Anterior

Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori