Pagina scolii nu se deschide

Re: Pagina scolii nu se deschide

Mesajde lori_bar » 20 Mar 2013, 21:24

eu nu pot sa ma loghez, nu se incarca pagina de logare, oare trebuie sa imi fac cont nou???
lori_bar
 
Mesaje: 2
Membru din: 03 Mar 2009, 17:57

Re: Pagina scolii nu se deschide

Mesajde emil » 21 Mar 2013, 00:40

lori_bar scrie:eu nu pot sa ma loghez, nu se incarca pagina de logare, oare trebuie sa imi fac cont nou???

Au fost probleme tehnice, dar acum nu mai sunt. Ne cerem scuze!

Succes!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Re: Pagina scolii nu se deschide

Mesajde ana_cinca » 21 Mar 2013, 09:59

BUNA DIMINEATA, a fost publicata pagina scolii noastre, dar cand vreau sa o vizualize de la adresaȘ http//scoli.didactic.ro/scoala-gimnaziala-nicolae-tomovici-plopsor imi apare eroare sau pogina inexistenta. O pot vedea doar daca apas tasta 1 de la publicate de pe pagina mea. Asa va fi mereu sau este doar temporar?
Cu respect,
Ana Cinca.
ana_cinca
 
Mesaje: 5
Membru din: 28 Ian 2008, 18:41

Re: Pagina scolii nu se deschide

Mesajde rofi3 » 21 Mar 2013, 15:41

Este o problema temporara. Echipa noastra lucreaza la acest bug care apare la unele din paginile scolilor si care la dvs., se manifesta prin eroarea 404 .
Asa cum am scris de cateva zile in emailurile primite prin intermediul formularului din pagina Ajutor, echipa noastra a fost receptiva la solicitarile dvs. si a modificat site-ul scolii ,adaugand sectiunea care trebuie sa contina informatii despre inscrierea in invatamantul primar.
Pe site-ul scolii este functionala sectiunea Inscrierea Invatamant primar 2013 si puteti sa o accesati pentru a o completa cu informatiile dorite.
Daca intampinati probleme in accesarea site-ului din pagina contului prin intermediul link-ului Pagina mea , va rugam sa mai aveti rabdare astazi cel putin , deoarece inca sa lucreaza pentru a se remedia bug-ul respectiv.
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16

Re: Pagina scolii nu se deschide

Mesajde adina23besty » 22 Mar 2013, 18:13

Bună ziua,

Se pare că problema cu EROARE 404 este generală. Încerc sa găsesc pagina şcolii dar imi apare eroarea 404 cu mesajul că pagina nu a fost găsită sau i s - a modificat adresa. Vă rog dacă se poate să mă ajutaţi, pentru că mai am de lucrat la pagină şi de adăugat materiale pentru a o putea face publică.
Vă mulţumesc.

O zi bună,
secretar Şcoala Gimnazială Visca
Buştea Adina
adina23besty
 
Mesaje: 2
Membru din: 17 Oct 2010, 09:26

Re: Pagina scolii nu se deschide

Mesajde rofi3 » 22 Mar 2013, 23:25

Va rog sa accesati pagina parcurgand pasii pe care vi i-am precizat la pagina anterioara:
pagina-scolii-nu-se-deschide-t22795.html
Va trebui sa dati click pe cifra 1 de la Inscrise .
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16

Re: Pagina scolii nu se deschide

Mesajde adina23besty » 23 Mar 2013, 00:07

rofi3 scrie:Va rog sa accesati pagina parcurgand pasii pe care vi i-am precizat la pagina anterioara:
pagina-scolii-nu-se-deschide-t22795.html
Va trebui sa dati click pe cifra 1 de la Inscrise .


Am urmat paşii indicaţi de dvs, dar rezultatul este acelaşi, deşi pagina îmi apare ca înscrisă:
"Eroare 404
Pagina pe care o căutaţi nu a fost găsită!

Aţi încercat să accesaţi o pagină inexistentă sau căreia i s-a schimbat adresa în urma relansării portalului Didactic.ro în noua versiune.
Găsiţi secţiunea dorită folosind meniul de navigare sau sistemul de căutare în site!

Puteţi consulta de asemenea pagina Ajutor, unde găsiţi răspunsuri la cele mai frecvente întrebări ale utilizatorilor Didactic.ro. "
adresa trimisă în mail: http://scoli.didactic.ro/scoala-cu-clasele-iviii-visca
adina23besty
 
Mesaje: 2
Membru din: 17 Oct 2010, 09:26

Re: Pagina scolii nu se deschide

Mesajde emil » 23 Mar 2013, 09:32

adina23besty scrie:
rofi3 scrie:Va rog sa accesati pagina parcurgand pasii pe care vi i-am precizat la pagina anterioara:
pagina-scolii-nu-se-deschide-t22795.html
Va trebui sa dati click pe cifra 1 de la Inscrise .


Am urmat paşii indicaţi de dvs, dar rezultatul este acelaşi, deşi pagina îmi apare ca înscrisă:
"Eroare 404
Pagina pe care o căutaţi nu a fost găsită!

Aţi încercat să accesaţi o pagină inexistentă sau căreia i s-a schimbat adresa în urma relansării portalului Didactic.ro în noua versiune.
Găsiţi secţiunea dorită folosind meniul de navigare sau sistemul de căutare în site!

Puteţi consulta de asemenea pagina Ajutor, unde găsiţi răspunsuri la cele mai frecvente întrebări ale utilizatorilor Didactic.ro. "
adresa trimisă în mail: http://scoli.didactic.ro/scoala-cu-clasele-iviii-visca


Adresa data de dvs. este valida si se deschide pagina creata. Problema este ca nu am aprobat inca aceasta pagina pentru ca nu are suficient continut/informatii. Nu are prezentarea institutiei!

Modificati, adaugati!
Succes!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Re: Pagina scolii nu se deschide

Mesajde christianc » 13 Mar 2014, 22:11

la fel patesc si eu ma dispera acest forum de doi lei pe care nici nu il poti accesa...........
Ultima oară modificat de christianc pe 13 Mar 2014, 22:15, modificat 1 dată în total.
christianc
 
Mesaje: 4
Membru din: 28 Ian 2013, 11:00

Re: Pagina scolii nu se deschide

Mesajde christianc » 13 Mar 2014, 22:13

un site serios nu se joaca cu nervii parintilor.........
Ultima oară modificat de christianc pe 13 Mar 2014, 22:15, modificat 1 dată în total.
christianc
 
Mesaje: 4
Membru din: 28 Ian 2013, 11:00

Re: Pagina scolii nu se deschide

Mesajde christianc » 13 Mar 2014, 22:14

probleme tehnice aveti domnilor din plin, forum nu merge scrie ca tre sa astepti un pic asta ce inseamna???????????????
christianc
 
Mesaje: 4
Membru din: 28 Ian 2013, 11:00

Re: Pagina scolii nu se deschide

Mesajde christianc » 14 Mar 2014, 05:49

aceeasi problema
christianc
 
Mesaje: 4
Membru din: 28 Ian 2013, 11:00

Re: Pagina scolii nu se deschide

Mesajde rofi3 » 14 Mar 2014, 16:20

Va rog sa ne trimiteti o captura de ecran cu fereastra respectiva, ca sa vedem despre ce este vorba.
Captura o atasati la un email pe care il trimiteti pe adresa webmaster at didactic.ro
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16

Re: Pagina scolii nu se deschide

Mesajde camelia_s » 25 Mai 2021, 14:32

Buna ziua, cum putem schimba administratorul paginii scolii? Doamna care se ocupa de pagina Scolii Gimnaziale,, Vasile Alecsandri,, Nufaru, Tulcea s-a pensionat in anul 2015..
camelia_s
 
Mesaje: 2
Membru din: 09 Mar 2010, 18:12

Re: Pagina scolii nu se deschide

Mesajde emil » 26 Mai 2021, 08:56

camelia_s scrie:Buna ziua, cum putem schimba administratorul paginii scolii? Doamna care se ocupa de pagina Scolii Gimnaziale,, Vasile Alecsandri,, Nufaru, Tulcea s-a pensionat in anul 2015..

Am gasit pagina scolii aici: https://scoli.didactic.ro/anunturi/scoa ... aru_nufaru
E o pagina bine intretinuta.

Puteti sa o refaceti, eventual, pe un alt cont de pe didactic. Dar nu stim contul?

Dar am sa rog admin sa va ajute. Scrieti si dvs. la webmaster@didactic.ro


Succes!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Pagina scolii tale pe didactic.ro

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron