AM NEVOIE DE NEGATIVE! URGENT! VĂ ROG!

AM NEVOIE DE NEGATIVE! URGENT! VĂ ROG!

Mesajde pucheadorel » 02 Iun 2011, 23:06

Sunt în pregătirea serbării de sfârșit de an școlar. Am nevoie de negative pentru următoarele cântece: „Pupăza din tei”, „Cântecul Albei ca Zăpada” („Albă ca Zăpada, fata din poveste...”), „Fata moșului și fata babei” (Margareta Pâslaru), „Noi suntem profesori” (Zeller), „Știu să trăiesc o poveste” (Școala Micilor Vedete), „Scufița Roșie” („La bunica prin pădure...”), „Făt Frumos” (Ștefan Băiatu). Dacă aveți aceste negative, vă rog frumos să mi le trimiteți și mie pe adresa puchea.dorel@yahoo.com. Dacă nu, poate știți siturile unde le-aș putea găsi și-mi dați și mie link-urile. Sau eventual un program prin care aș putea să mi le fac chiar eu. Mulțumesc anticipat!
pucheadorel
 
Mesaje: 291
Membru din: 05 Aug 2010, 17:43
Localitate: Gurbănești

Re: AM NEVOIE DE NEGATIVE! URGENT! VĂ ROG!

Mesajde marinica4u » 24 Noi 2013, 12:23

Buna ziua, daca ati avut noroc si ati primit aceste negative va rog frumos sa mi le trimiteti si mie: marinica4u@yahoo.com .
marinica4u
 
Mesaje: 2
Membru din: 20 Oct 2006, 17:06

Re: AM NEVOIE DE NEGATIVE! URGENT! VĂ ROG!

Mesajde Lacrima02 » 24 Noi 2013, 17:39

buna ziua. Daca are cineva colinde pozitive si negative cu grupul Bim Bam vol 1,2,3 multumesc email lacrima_levai02@yahoo com
Lacrima02
 
Mesaje: 10
Membru din: 06 Mai 2012, 10:02


Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori