programa pentru optional abilitati practice

programa pentru optional abilitati practice

Mesajde leontinanadia » 12 Iun 2013, 23:16

buna seara! Are cineva un optional pentru abilitati practice creciclare sau materiale refolosibile??
leontinanadia
 
Mesaje: 2
Membru din: 01 Dec 2008, 12:18

Re: programa pentru optional abilitati practice

Mesajde violeta13 » 29 Iul 2013, 17:19

Va trimit o oferta pentru Abilitati practice poate il folositi ca optional desi este auxiliar . Mai multe informatii .> mail violeta13_faliboga@yahoo.com Nu stiu ce clasa aveti . Poate trimiteti aceste informatii si altor colege .Planificarile pentru fiecare clasa se vor gasi pe didactic. ro
Fişiere ataşate
Oferta- caiete Arte vizuale Ab.p Ed.teh Ed.plastica - Copie.ppt
ABILITATI PRACTICE, ARTE VIZUALE ,ED.TEHNOLOGICA
(136 KiB) Descărcat de 143 ori
violeta13
 
Mesaje: 11
Membru din: 25 Aug 2005, 15:25

Re: programa pentru optional abilitati practice

Mesajde felixmunteanu » 31 Iul 2013, 23:59

Caietele doamnei Violeta sunt exceptionale! Am lucrat anul trecut si voi lua si pentru anul ce vine. Le recomand cu caldura. Copiii si parintii le apreciaza deopotriva. Hartia buna, temele bine alese, sabloanele clare, ilustratiile frumoase si atractive, caracterul interdisciplinar, totul te invita la lucru. Lucrarile sunt usor de realizat si dau satisfactie. Si faptul ca elevul are tot materialul de lucru e de apreciat. Nu mai trebuie sa caute de la o saptamana la alta fel de fel de alte materiale.
Am vazut si alte auxiliare aduse prin scoala de la diverse edituri, dar nu se compara.
Felicitari doamnei pentru munca depusa!
felixmunteanu
 
Mesaje: 756
Membru din: 15 Mai 2006, 10:29

Re: programa pentru optional abilitati practice

Mesajde blagavioleta2008 » 05 Aug 2013, 17:46

buna/ziua! Cum putem intra in posesia acestor auxiliare? Recomandarile sunt complete si motivante...
blagavioleta2008
 
Mesaje: 215
Membru din: 01 Mai 2009, 22:20


Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori