inscriere necalificati

Aceasta sectiune poate fi folosita de catre colegii care simt lipsa activitatii pe forumul Ministerului Educatiei, inchis temporar. Va rugam sa va exprimati opinii, sa ne dati sugestii, sa puneti intrebari, pastrand, evident, un ton civilizat.

Moderator: costi_52

Reguli forum
Va rugam sa respectati neticheta, sa scrieti corect romaneste, sa aveti un ton civilizat. In cazul in care criticati, va rugam sa argumentati.

inscriere necalificati

Mesajde maria_ungureanu » 02 Sep 2012, 17:30

Buna ziua. Sunt un pic in ceata, am inteles ca pana luni, 3 sept. se pot inscrie si necalificatii. Si ca vor da o testare numai cei care se inscriu pentru invatatori/educatori.
Intrebari: toti necalificatii-pentru orice post- se inscriu pana luni inclusiv?
daca nu are modulul psihopedagogic, poate sa se inscrie, este primit?
necalificatii ce salariu primesc?
este vorba despre sotul meu, care a absolvit Administratie Publica, dar nu are si modulul psihopedagogic.
Va multumesc foarte mult si astept un raspuns urgent-scuze ca m-am trezit atat de tarziu cu problema asta....
maria_ungureanu
 
Mesaje: 2
Membru din: 31 Aug 2012, 21:51

Re: inscriere necalificati

Mesajde maria_ungureanu » 02 Sep 2012, 22:26

vai, din 16 persoane care s-au uitat pe mesaj, nimeni nu stie sa-mi raspunda????
multumesc oricum. voi suna de dimineata si voi vedea ce e de facut. speram sa stiu din seara asta, dar nu-i nimic.
maria_ungureanu
 
Mesaje: 2
Membru din: 31 Aug 2012, 21:51

Re: inscriere necalificati

Mesajde rofi3 » 03 Sep 2012, 10:14

Eu stiu ca persoanele care nu au modul psihopedagogic nu pot profesa ca educatori . Asteptam de la dvs. mai multe informatii , caci spuneti ca mergeti sa va interesati.
Va multumim.
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16


Înapoi la Forum EDU

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator