intrebare post suplinire

Re: intrebare post suplinire

Mesajde emil » 14 Apr 2012, 19:57

sportiv scrie::D Niciun ,,plocon " pe la ISJ-uri!(Toti din sistem stim asta)! INFUMURAT nu este injuratura-este chiar ceea ce am aflat de la SRI,securitate , militie!- ! Cei 150 000 de utilizatori sunt ,mai ales,datorita dumneavoastra pe didactic,dar nu prae stim toti acest lucru,acum l-am aflat!
Oricum, SANATATE DUMNEAVOASTRA si imaculatilor inspectori,care au facut si fac ,,totul" pentru invatamantul romanesc!(prosper,de altfel) :lol:


Sunteti excesiv de impertinent dar si...inconstient!
Pentru acuzatiile aduse mie personal, de "plocoane" si pentru injuriile transmise privat sau public, pentru toate inventiile dvs. sau "aprecieri" de tot felul, veti plati, am sa ma ocup si de aceasta problema pentru ca nu se mai poate. Va avertizez ca absolut tot ceea ce ati scris am inregistrat si voi folosi.
Didactic.ro este pe locul 48 in Romania, in clasamentul alexa si trafic.ro. Practic, didactic.ro este cel mai bun portal educational din Romania, recunoscut ca unic in lume pentru bogatia de continut. Are locul 4 in categoria educational. Este aproape integral autosustinut de membrii sai, devenind util nu prin "contributia" rautatilor dvs sau ale xxx ci prin lucrari de valoare de care beneficiem cu totii. Daca nu ar fi acest continut, intradevar, ati cam vorbi singur pe aici...
Forumul are urmatoarele statistici, astazi:
Total mesaje 178926 • Total subiecte 16922 • Total membri 144463
Forumul pe care ziceti dvs. si personajul xxx, ca "l-au parasit oamenii", adica sectiunea "Invatamant prescolar" si pe care dvs. bateti campii, are 1501 subiecte, cele mai multe legate de preocuparile serioase ale unor oameni care lucreaza cu copiii !
Se pot da statistici si cu miile de persoane care citesc zilnic topicurile.

Dvs, nu ati respectat termenii si conditiile acestui forum, nu ati citit, desi v-am avertizat.
Nu ati fost in stare, nici macar in preajma sarbatorilor sfinte sa transmiteti un mesaj civilizat si neintinat de veninul pe care il varsati peste tot.
Mesajele dvs. la acest topic vor fi sterse, nu inainte de a fi inregistrate.

Imi cer scuze fata de colegii care au suportat aceste discutii!

Tuturor, in afara de dvs., le doresc un Paste frumos alaturi de familie si prieteni!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Anterior

Înapoi la Invatamant prescolar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori