situaţie grad I

situaţie grad I

Mesajde femina » 02 Ian 2012, 21:52

[b][size=150]Vă rog la modul cel mai serios să mă lămuriţi într-o problemă .
În august 2010 am obţinut gradul II şi cum era şi normal m-am gândit să mă înscriu şi la gradul I pentru sesiunea septembrie 2012- august 2014. Dar cum metodologia s-a modificat am fost nevoită să susţin prima inspecţie curentă premergătoare înscrierii în octombrie 2011, doar atât, fără dosar de înscriere, acesta după cum am fost sfătuită că trebuie să-l fac în octombrie 2012. Stăteam liniştită, când mi-a căzut un anunţ în faţa ochilor cum că acei candidaţi care sunt înscrişi pentru obţinerea gradul I sesiunea 2012-2104, trebuie să trimită o cerere de înscriere cu tema propusă pentru susţinerea lucrării şi perioada în care are loc colocviul. Sincer, am văzut negru pentru că eu nu ştiu în ce situaţie mă încadrez, nu am depus dosar de înscriere, nu am vorbit cu un profesor pentru lucrare, vă rog pentru cei care sunt în aceeaşi situaţie sau care sunteţi avizaţi, să mă lămuriţi. Aştept răspuns şi vă mulţumesc.
femina
 
Mesaje: 16
Membru din: 23 Aug 2010, 16:40

Înapoi la Grade didactice

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori