Parteneriat gradinite OLT

Parteneriat gradinite OLT

Mesajde feliwhy » 15 Aug 2011, 21:53

Buna ziua! Incepand din acest an scolar am sa predau la gradinita si doresc sa realizez un proiect de parteneriat cu gradinite din judet - Olt. Am ales doar judetul din care fac parte deoarece doresc ca parteneriatul sa nu se rezume doar la postari ale materialelor pe internet, ci si intalniri, vizite, activitati comune. Stiu ca este multa responsabilitate in realizarea acestui proiect, dar merita. Putem lasa ultima activitate intalnire si o putem realiza sub forma unui program artistic. Astept mesajele dumneavoastra sa incepem sa lucram impreuna la conceperea proiectului.
Avatar utilizator
feliwhy
 
Mesaje: 143
Membru din: 02 Mar 2008, 21:01
Localitate: IZBICENI

Re: Parteneriat gradinite OLT

Mesajde nikoleta » 20 Aug 2011, 15:27

SUNT EDUCATOARE IN BALS SI SUNT INTERESATA DE PARTENERIAT.
nikoleta
 
Mesaje: 62
Membru din: 01 Apr 2008, 20:20

Re: Parteneriat gradinite OLT

Mesajde feliwhy » 14 Noi 2011, 20:54

Revin cu invitatia pentru proiectul pe care intentionez sa-l realizez anul acesta, incepand cu luna decembrie. Proiectul se numeste "Lumea copilariei - intre vis si realitate". Suntem deja 4 gradinite din judetul Olt implicate. Gradinitele care vor sa ni se alature ma pot contacta pe adresa de mail: feliwhy in yahoo. Singura conditie este ca unitatile participante sa fie din judet. Este primul proiect pe care-l realizez si ma limitez deocamdata la judetul Olt.
Avatar utilizator
feliwhy
 
Mesaje: 143
Membru din: 02 Mar 2008, 21:01
Localitate: IZBICENI


Înapoi la Invatamant prescolar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori