Materiale metodice inv prescolar

Materiale metodice inv prescolar

Mesajde danagaureanu » 27 Oct 2011, 15:07

va rog mult sa ma ajutati. nu sunt in tara si incerc sa mi fac rost de materiale. am nevoie de metodica predarii activitatilor in gradinita si de orice alte materiale la limba romana sau la pedagogie. adresa mea de mail este danagaureanu@yahoo.it va raman recunoscatoare.
danagaureanu
 
Mesaje: 3
Membru din: 29 Sep 2008, 03:06

RE: Materiele metodice.

Mesajde emil » 27 Oct 2011, 17:47

danagaureanu scrie:va rog mult sa ma ajutati. nu sunt in tara si incerc sa mi fac rost de materiale. am nevoie de metodica predarii activitatilor in gradinita si de orice alte materiale la limba romana sau la pedagogie. adresa mea de mail este danagaureanu@yahoo.it va raman recunoscatoare.

Rugamintea mea este sa scrieti corect, romaneste. Aici privesc mii de oameni, elevi, parinti, colegi, etc.
Sunteti educator, trebuie sa dati exeplu, mai ales ca va trebuie si ...metodica sau materiale legate de limba romana...
Sper ca veti primi un raspuns legat de solicitarea dvs.de la colegi.

Multumesc pentru intelegere
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Re: Materiale metodice inv prescolar

Mesajde viocro » 29 Oct 2011, 11:04

Am mai trimis o dată. Aş vrea să ştiu dacă v-aţi descurcat.
viocro
 
Mesaje: 423
Membru din: 27 Feb 2008, 19:30

Re: RE: Materiele metodice.

Mesajde SandraCDZ » 31 Oct 2011, 00:06

emil scrie:
danagaureanu scrie:va rog mult sa ma ajutati. nu sunt in tara si incerc sa mi fac rost de materiale. am nevoie de metodica predarii activitatilor in gradinita si de orice alte materiale la limba romana sau la pedagogie. adresa mea de mail este danagaureanu@yahoo.it va raman recunoscatoare.

Rugamintea mea este sa scrieti corect, romaneste. Aici privesc mii de oameni, elevi, parinti, colegi, etc.
Sunteti educator, trebuie sa dati exeplu, mai ales ca va trebuie si ...metodica sau materiale legate de limba romana...
Sper ca veti primi un raspuns legat de solicitarea dvs.de la colegi.

Multumesc pentru intelegere



Unde anume a gresit doamna in cauza? Ca nu inteleg!
"Toţi oamenii mari au fost mai întâi copii. Dar puţini dintre ei îşi mai aduc aminte" (Antoine de Saint-Exupery)
Avatar utilizator
SandraCDZ
 
Mesaje: 56
Membru din: 24 Iul 2011, 13:49

Re: RE: Materiele metodice.

Mesajde emil » 31 Oct 2011, 08:04

SandraCDZ scrie:
Unde anume a gresit doamna in cauza? Ca nu inteleg!

Propozitiile/frazele incep cu litera mare, dupa punct se scrie tot cu majuscula. Rog sa nu mai dati replici inutile. Incerc sa stabilesc doar o ordine fireasca pe acest portal.
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani


Înapoi la Invatamant prescolar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori