pentru educatoarele din judetul buzau

pentru educatoarele din judetul buzau

Mesajde miha3la90 » 22 Sep 2011, 21:23

in ce stare se afla caietul educatoarei, pe care l-ati achizitionat de la consfatuiri?
mie, colegei mele, si altor 5 educatoare pe care le cunosc, paginile din acest caiet, necesar au inceput sa "zboare".
este normal sa-l platim din buzunarul nostru si apoi sa-l prindem cu lipici, sa ne chinuim cu el tot anul, in halul in care se afla?
miha3la90
 
Mesaje: 24
Membru din: 17 Mai 2009, 22:32

Re: pentru educatoarele din judetul buzau

Mesajde churmuzache » 23 Sep 2011, 13:58

Buna ziua, dragi colege, de ce ati acceptat sa cumparati caietul, cand vi-l puteti concepe singure la calculator! Eu am anuntat-o pe directoare si de anul trecut eu imi fac planificarea pe calculator.Invatatorii si profesorii de mult procedeaza asa. Este obligatorie planificarea, ca document si nu forma in care este prezentata!
Sunt din judetul Bacau si m-am informat si din pdv legal ; un avocat mi-a spus ca este corect asa!Nu exista nici o lege care sa ma oblige sa lucrez pe ceva anume!
Mai mult curaj, nu ne strica si noua, educatoarelor!
churmuzache
 
Mesaje: 95
Membru din: 02 Aug 2008, 18:45

Re: pentru educatoarele din judetul buzau

Mesajde shinshila » 23 Sep 2011, 16:00

miha3la90 scrie:in ce stare se afla caietul educatoarei, pe care l-ati achizitionat de la consfatuiri?
mie, colegei mele, si altor 5 educatoare pe care le cunosc, paginile din acest caiet, necesar au inceput sa "zboare".
este normal sa-l platim din buzunarul nostru si apoi sa-l prindem cu lipici, sa ne chinuim cu el tot anul, in halul in care se afla?

Din pacate toate ne confruntam cu aceeasi problema, eu am fost la depozitul de la Dany Cris si l-am capsat .
shinshila
 
Mesaje: 6
Membru din: 11 Sep 2011, 07:31

Re: pentru educatoarele din judetul buzau

Mesajde miha3la90 » 23 Sep 2011, 18:57

cand l-am cumparat n-am stiut ca se va dezmembra, nu dadea semne, dar abia dupa ce l-am rasfoit si am inceput sa scriu, mi-am dat seama ca nu e lipit bine.
cat te-a costat sa-l capsezi la dany cris?
miha3la90
 
Mesaje: 24
Membru din: 17 Mai 2009, 22:32

Re: pentru educatoarele din judetul buzau

Mesajde shinshila » 23 Sep 2011, 20:56

Nici eu nu l-am capsat de la inceput,dupa ce au zburat filele am mers cu el.Nu m-a costat nimic,au zis ca 2 capse nu-i nici o pierdere.
shinshila
 
Mesaje: 6
Membru din: 11 Sep 2011, 07:31


Înapoi la Invatamant prescolar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori