Pagina web-site a gradinitei

Re: pagina gradinitei

Mesajde pistol_mada » 13 Dec 2007, 21:07

mademy scrie:SALUTARE DIN NOU.AM SI EU O INTREBARE PT. VOI-DACA MA PUTETI AJUTA.PANA ACUM AM PUTUT SA POSTEZ PE PAG. WEB A GRADINITEI DESTUL DE MULTE POZE.ACUM AS FI VRUT SA MAI PUN CATEVA DAR NU IMI PERMITE.IMI SPUNE CA TREBUIE MICSORATA DIMENSIUNEA POZELOR,DESI PANA ACUM MI LE-A PRIMIT ASA CUM ERAU-FARA SA LE MICSOREZ.AM CREZUT CA SUNT PREA MULTE POZE ,ASA CA AM MAI SCOS DIN ELE,DAR NU MA LASA SA LE POSTEZ NICI MACAR PE CELE PE CARE LE-AM SCOS.AM MICSORAT DIMENSIUNEA POZELOR SI PRIMESC ACELASI RASPUNS-EROARE.IMI POATE SPUNE CINEVA CE SE INTAMPLA?VA MULTUMESC MULT.
http://scoli.didactic.ro/gradinita_si_c ... nd_braila/

si eu am aceeasi pb..unul din admini mi-a raspuns si mi-a spus ca era o pb de trafic, dar nu s-a rezolvat...nu se pot incarca poze pe sit...sau cel putin nici eu nu mai reusesc :?
Nu am lasat scoala sa imi afecteze educatia. :wink:
Avatar utilizator
pistol_mada
 
Mesaje: 327
Membru din: 06 Iul 2006, 00:53

Mesajde mademy » 14 Dec 2007, 21:09

Am inteles.Am crezut ca am doar eu problema asta pentru ca am postat prea multe poze.Sper sa se rezolve curand problema cu traficul.Sarbatori fericite tuturor!
mademy
 
Mesaje: 14
Membru din: 21 Apr 2007, 19:24

Mesajde omega » 15 Dec 2007, 22:36

am facut si eu un site al gradinitei noastre: www.gradinitaluminitasiret.lx.ro Din pacate nu reusesc sa/l reactualizez, sunt multe schimbari in unitate, dar si responsabilitati (hartzogaraie de intocmit...) De la inceputul anului imi propun sa fac adaugirile de rigoare si mereu vin alte prioritati :( Poate in vacanta de iarna gasesc un ragaz.
omega
 
Mesaje: 90
Membru din: 25 Feb 2007, 13:42

Mesajde cojocaru » 16 Dec 2007, 13:10

Felicitari pt. site-ul Gradinitei "Luminita" Siret, mi-a placut, am aflat multe lucruri despre voi. Aveti o gradinita foarte frumoasa!
cojocaru
 
Mesaje: 1945
Membru din: 05 Feb 2007, 13:28
Localitate: Botosani

Mesajde omega » 16 Dec 2007, 20:40

Multumesc! E un mod rapid de a ne cunoaste, de a ne inspira... Felicitari tuturor celor care au postat adresa site/ului . V/am vizitat si va urez sarbatori fericite!!! :lol:
omega
 
Mesaje: 90
Membru din: 25 Feb 2007, 13:42

Mesajde pistol_mada » 21 Dec 2007, 23:29

s-a rezolvat pb cu postatul pozelor pe sit...multumim administratorilor
Nu am lasat scoala sa imi afecteze educatia. :wink:
Avatar utilizator
pistol_mada
 
Mesaje: 327
Membru din: 06 Iul 2006, 00:53

Re: Pagina web-site a gradinitei

Mesajde anuta » 18 Noi 2010, 21:47

Pagina Gradinitei PP Nr37 "Dumbrava Minunata" Braila este [b] http://www.dumbrava37.ro[/b] va doresc vizionare placuta si astept pareri . :)
anuta
 
Mesaje: 30
Membru din: 16 Mar 2006, 19:45

Anterior

Înapoi la Invatamant prescolar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori