"Generatia celui de-al III-lea val! (Alvin Toffler)"

Sectiune dedicata evenimentelor scolare, stiri de interes pentru educatori

Re: "Generatia celui de-al III-lea val! (Alvin Toffler)"

Mesajde dama » 15 Iun 2010, 15:37

Daca nu ati primit-o atunci va trimit plicul cu diploma, programul si copia din ziar recomandat pe adresa data. Azi, 15.06.2010
dama
 
Mesaje: 21
Membru din: 25 Feb 2007, 12:15

Nelamurire de la Mangalia

Mesajde iulcor » 25 Iun 2010, 18:33

Ma numesc Corina Mihalache, profesor la G.S.I. Ion Banescu Mangalia. Nu am primit inca diploma pentru lucrarea elevei Luca Vera ( "Personajul literar- imagini ale adolescentei"- premiul I la sectiunea "Prezentari Power Point", clasa a-IX-a). La cele patru numere de telefon afisate nu-mi raspunde nimeni. V-am trimis si un e-mail pe adresa simpozionului inca din data de 22.06.2010 si nu am primit niciun raspuns. Multumesc!
iulcor
 
Mesaje: 2
Membru din: 25 Iun 2010, 18:00

Re: "Generatia celui de-al III-lea val! (Alvin Toffler)"

Mesajde dama » 26 Iun 2010, 13:38

V-am trimis plicul recomandat si s-a intors la expeditor.
dama
 
Mesaje: 21
Membru din: 25 Feb 2007, 12:15

Re: "Generatia celui de-al III-lea val! (Alvin Toffler)"

Mesajde dama » 26 Iun 2010, 13:39

Raspunsul a fost pentru d-na de la Scoala Stolnici
dama
 
Mesaje: 21
Membru din: 25 Feb 2007, 12:15

Re: "Generatia celui de-al III-lea val! (Alvin Toffler)"

Mesajde bogdan93 » 29 Iun 2010, 17:31

Doamnei Corina Mihalache. Am primit e-mailul dvs si imediat ce l-am primit am trimis un raspuns. Scrisesem gresit adresa si am mai trimis iar. Am vb si cu dvs la telefon dupa cum v-am transmit am si expediat diploma dar am dorit sa lasam si un raspuns pe forum pentru a vedea ca totul este ok. Probabil la cele 4 nr de telefon (sunt 2 nr a 2 persoane) nu am raspuns deoarece lucram la materialele pentru publicatie. Cu aceasta ocazie doresc sa va felicit pentru materialul foarte bun pe care ni l-ati trimis. V-am spus si personal va spunem si aici. Este de departe cel mai bun material. Felicitari.
bogdan93
 
Mesaje: 5
Membru din: 31 Oct 2009, 20:50

Re: "Generatia celui de-al III-lea val! (Alvin Toffler)"

Mesajde carmenmerlici » 06 Iul 2010, 19:24

buna ziua! am tot asteptat plicul de la dvs... acum am intrat pe forum si am vazut ca plicul s-ar fi intors la expeditor! bizar! eu am intrebat si la posta si mi s-a spus ca n-am primit nimic si ca ar fi tinut plicul 10 zile daca ar fi sosit si n-as fi fost eu pe receptie... ma rog! daca ati putea sa-l retrimiteti la adresa Aleea Dobrogea nr.1, bl. P11, Sc. A, Ap.19, Cod postal 110395, Pitesti, judetul Arges v-as fi foarte recunoscatoare!
carmenmerlici
 
Mesaje: 6
Membru din: 05 Mai 2009, 20:27

Re: "Generatia celui de-al III-lea val! (Alvin Toffler)"

Mesajde bogdan93 » 07 Iul 2010, 14:59

plicul s-a intors cu stampilele ambelor oficii postale, respectiv cea a destinatarului si apoi cea a expeditorului. noi sigur ca vom retrimite plicul. daca doriti in noul plic vom pune si plicul intors pentru a va asigura de seriozitatea noastra. mentionam ca a fost trimis recomandat, deci postasul ar fi trebuit sa vina personal sa va caute.
bogdan93
 
Mesaje: 5
Membru din: 31 Oct 2009, 20:50

Re: "Generatia celui de-al III-lea val! (Alvin Toffler)"

Mesajde carmenmerlici » 07 Iul 2010, 19:28

multumesc pentru eforturile depuse. eu voi incepe sa astept plicul de la dvs si voi merge zilnic la posta pentru a fi sigura ca de data aceasta il voi primi. va tin la curent!
carmenmerlici
 
Mesaje: 6
Membru din: 05 Mai 2009, 20:27

Re: "Generatia celui de-al III-lea val! (Alvin Toffler)"

Mesajde geaninaavramvl » 15 Iul 2010, 14:30

FELICITARI ORGANIZATORILOR!Speram sa organizati acest concurs si anul viitor.
Va doresc tuturor-organizatori, dar si participanti- vacanta pLACUTA!

Cu stima, prof. Geanina Oprea-Avram, C.N."Mircea cel Batran", Rm.Valcea :)
geaninaavramvl
 
Mesaje: 1
Membru din: 20 Feb 2007, 21:00

Re: "Generatia celui de-al III-lea val! (Alvin Toffler)"

Mesajde carmenmerlici » 20 Iul 2010, 20:21

Astazi am primit si eu plicul cu diploma si programul simpozionului. Multumesc din suflet pentru eforturile depuse si mii de scuze pentru ca v-am stresat atat de mult. :(
carmenmerlici
 
Mesaje: 6
Membru din: 05 Mai 2009, 20:27

Re: "Generatia celui de-al III-lea val! (Alvin Toffler)"

Mesajde dama » 04 Aug 2010, 21:48

Pentru volum va rog sa-i contactati pe d-l Ioan Neculai si pe Petrea Bogdan.
dama
 
Mesaje: 21
Membru din: 25 Feb 2007, 12:15

Anterior

Înapoi la Stiri si evenimente

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator