de danna80 » 17 Mar 2010, 23:46
Stimati participanti,
In jurizarea lucrarilor s-a tinut cont de munca elevilor, tehnicile si materialele deosebite utilizate si originalitate.Premiile I, II, III obtinute de copii vor fi recompensate cu mici cadouri constand in: puzzle, carti de colorat,creioane colorate, jocuri distractive, tablite de scris sau jocul literelor,in functie de premiu , sectiune sau nivel.Aceste cadouri vor fi trimise prin colet postal prin Posta Romana pe adresa unitatii dumneavoastra.
Va multumim tuturor pentru participare si dorim sa FELICITAM castigatorii.
Cu deosebit respect,
Echipa de proiect
REZULTATELE CONCURSULUI "DARURI PENTRU MAMA"-Editia I, 2010
GRADINITA
SECTIUNEA MARTISOARE
PREMIUL I
NR., NUME, PRENUME PRESCOLAR, GRUPA, GRADINITA, NUME, PRENUME COORDONATOR
1.MOISE MIHAI,Gradinita Liceului de Muzica si Arte Plastice” Sigismund Toduta” Deva, COSTA ANTIGONA
2.PETRARU MIHNEA,Mijlocie,Gradinita “ Lizuca”Bacau, DIMA ADRIANA
3.LUPISCA BIANCA,Mijlocie,Gradinita / Scoala de Arte si Meserii Calinesti-Oas,GAVRAU CRISTINA
4.DANDU DIANA MARIA, Mare ,Gradinita Nr.2, Capu-CORBULUI, Jud Harghita,HINGAN LUMINITA NELI
5.APROTOSOAIE DARIA, Pregatitoare, Gradinita cu P.N. Cotirgaci, LAZAR DOINITA
6.MALAEL ANDREEA Gradinita Nr 1, Marsani,TRUTA NICOLETA
7.DURA DIANA, Mijlocie, Gradinita cu Program Normal Draghici, SAMOILA ANDREEA
8.GOGU ANAMARIA ,Pregatitoare, Gradinita Dumbrava Minunata, SANDOR MARIUTA
9.DIMITRESCU MARA, Pregatitoare, Gradinita cu Program Prelungit Nr.19, DOBRIN ANA-MARIA
10 CAMPAN MARCO, Mare, Gradinita” Paradisul Piticilor” Dej, GAVREA LUCIA
11.GRIGORAS ANISIA Mare, Gradinita” Lizuca”Bacau, INST.TAMAS MARIA; EDUC. NUTU MAYA
12.MUNTEAN DAVID, Pregatitoare, Gradinita cu Program Normal , Nr 2, MARINA SIDONIA
PREMIUL II
NR., NUME, PRENUME PRESCOLAR, GRUPA, GRADINITA, NUME, PRENUME COORDONATOR
1.MAIER ALEXANDRU,Mare-Preg., Gradinita Lic.de Muzica si Arte Plastice” Sigismund Toduta” Deva, STOICA MARIA
2.RADU ROXANA, Pregatitoare, Grasinita Nr.1 Vaslui ,ASTANCAI. A
3.HIDEC ERIK, Mijlocie, Gradinita” Arici Pogonici'' , Gherla,OROS NICA
4.VULPE DELIA, Mare ,Gradinita cu Program Normal Paun, BACIU DANIELA
5.LENGHEL BEATRICE , Mare, Gradinita ”Regele Ferdinand” , Sighet,DANCIU EVA
6.RUS IONELA, Mare ,Gradinita cu Program Normal Sintea Mare, BAN ZORIOARA
7.NOEA STEFANIA, Mijlocie, Gradinita cu Program Normal” Raza de Soare” Nr 2 , Barlad,TONITA COSTANDA
8.BADICI TUDOR, Mare,Gradinita. M. Ap. N. nr 2, PELINARU SELIA
9.DANCIU ADRIANA, Mijlocie, Gradinita Nr.40, Braila, CARUNTU MIRELA
10. BRAN ANTONIA DAIANA, Mijlocie,Gradinita cu Program Normal. Nr1 ,TOCULET PETRA
11. RADU ALEXANDRU ANDREI, Mica,Gradinita Nr.40, Braila, CUPLIU DANIELA
12.NASTURAS DAVID ,Mare, Gradinita” Lizuca”Bacau,INST.TAMAS MARIA; EDUC. NUTU MARIA
PREMIUL III
NR., NUME, PRENUME PRESCOLAR, GRUPA, GRADINITA, NUME, PRENUME COORDONATOR
1.DEAK KARINA, Mijlocie, Gradinita cu Program Prelungit Timisoara, CARSTOIU OANA
2.MILITARU SABINA, Pregatitoare, Gradinita Nr 231, Bucuresti, BABA-DITA JULIETA
3.CLIMESCU VALENTINA, Mica, Gradinita Nr.40, Braila, SLOATA DANIELA
4.BARBUJ ANDREA, Combinata” Suni”, Gradinita” Csicsergo” Odorheiu -Secuiesc ,BALOGH EMOKE
5.MOROSANU GABRIEL, Mare ,Gradinita Muncelul de Sus,Iasi ,BARTICEL DANIELA
6.TOPAN GROZA RALUCA, Mijlocie,Gradinita “ Degetica”Cluj-Napoca, MORAR CRISTINA, FARCAS CODRUTA
7.PLENICEANU ANDREI, Mare-Pregatitoare, Gradinita Hunia, ZGLIMBEA CRISTINA
8.SEVAN TUDOR, Mijlocie, Gradinita “ Degetica”, Cluj-Napoca, SUCALA LUCIA
9.PLESA ANDREEA, Pregatitoare Gradinita cu Program Normal Rogoz, Alba ,MARIA LILIANA CENU
10. DIMA ANDRA, Mica ,Gradinita cu Program Prelungit Nr 2, ,Vrancea CRISTEA MARIA
11.DUTESCU ELENA, Pregatitoare”C”, Gradinita cu Program Prelungit Nr 2,Slatina, OTEA ANUTA
12.GIURCA IRINEL,Mare, Gradinita Nr1, “ Ingerasii” Craiova, Dolj, DUMITRU MIHAELA
13.MORAR SABINA DENISA,Mica –Mijlocie,Gradinita Floare de Iris”Structura1, Cluj-Napoca,BINDER CARMEN
SECTIUNEA FELICITARI
PREMIUL I
NR., NUME, PRENUME PRESCOLAR, GRUPA, GRADINITA, NUME, PRENUME COORDONATOR
1.DITA IRINA ,mare, Gradinita cu P.P. Nr. 24 Bacau ,NECHITESCU MARICICA
2.MICLOS ALEXANDRU, mijlocie, Gradinita cu P.P. 1, Arad, COZMA JANINA
3.USCA DENISA, mare ,Gradinita cu PP.1 Arad, MORARIU ANCUTA
4.PARASCAN MAYA, mica, Gradinita M.AP.N.Nr.1 Bucuresti, CRACSNER GEORGETA
5.POP TEODORA, Mare, Gradinita cu P.P. nr 28, , Maramures, LAZAR MARIA
6.CONSTANTINESCU TUDOR, Mijlocie, Palatul Copiilor Timisoara,DANIELA SCURTULESCU
7.FILIP GEORGIANA ,Mijlocie ,Gradinita cu P.N. Parta,OPRISOR MADALINA
8.GAVRICHE ADINA MARINELA, Pregatitoare, Gradinita cu P.P. Nr.24 Bacau,AGACHE MARIA
9.MANDA MARIA, Pregatitoare, Gradinita cu P.N. Nr.16,Ramnicu Valcea, ISTRATIE FLOAREA
10.TITA RUXANDRA ,pregatitoare ,Gradinita Albesti Pamnateni,PATRU CARMEN
11.PACURAR DARIA ,Pregatitoare, Gradinita cu P.N. Nr.2 Ocna Mures , REPEDE MARIA
12.ANDONE COSMIN ,Mare ,Gradinita cu P.P. Raza de Soare Nr.2 Barlad, GHECIU RODICA
13.ILUTA REBECA, Mijlocie, Gradinita cu P.N. Nr.7 Iasi, ZABORILA MIHAELA
PREMIUL II
NR., NUME, PRENUME PRESCOLAR, GRUPA, GRADINITA, NUME, PRENUME COORDONATOR
1.TRUFAS GEORGIANA,mare,Gradinita cu P.P. “Voinicelul”Satu-Mare, STEF RENATA, MATES MARIA
2.EPURE AMALIA, mare ,Gradinita cu P.P.Nr.24 Bacau, CRISTIFOR TEODORA
3.HRITCU ANDREEA, pregatitoare, Gradinita cu P.P. Nr.18 BOTOSANI, BALAJEL MADALINA
4 .PASARE ANCA, mare ,Gradinita cu P.N. Nr.16 RM Valcea,DOINA STANCANA
5. PITICAS ALEXIA ,mijlocie ,Gradinita nr.36 Braila,ANTOHE RODICA
6.SPIRIDON MARIA ,mijlocie, Gradinita cu O.N. 33 Constanta, BRABETE CARMEN
7.PRIPAS ELISA ,Nivel I, Gradinita cu P.N. Nr.16 Rm.Valcea, BONCAN RUXANDRA
8.PLESCAN BIANCA ,pregatitoare, Gradinita cu PP Sud,RM Valcea, ISPIR IULIANA FLORENTINA
9 .MONOSES MARA ,mare, Gradinita “Arici Pogonici” Gherla, AURORA KECSEDI
10.VOICA LARISA ,mijlocie, Gradinita Stanceni, jud Mures, FLOAREA NICOLETA
11.CALANCEA VALENTINA ,mijlocie, Gradinita cu P.N. Badeuti, VIZITIU VIORICA
12.PUSCAS BIANCA ,pregatitoare, Gradinita M.Ap.Nr.2,BUCURESTI, PETCU TITIANA
13. TEANA TABITA, Pregatitoare ,Gradinita cu Program Normal Sintea Mare, Arad ,ROTAR ANA
PREMIUL III
NR., NUME, PRENUME PRESCOLAR, GRUPA, GRADINITA, NUME, PRENUME COORDONATOR
1.SPAIMOC DIANA, mare ,Gradinita cu P.N. Nr.3 Sangeorz-Bai, NUTU SANDA
2.GOAE ALEXANDRA ,pregatitoare, Gradinita”Prichindel” nr. Craiova,GONGEA GEORGIANA
3.GHILT SIMONA, mijlocie, Gradinita nr.67, SERBANOIU RAMONA
4.MIHELEA ALEXIA ,mare ,Gradinita cu P.N. Ogesti, jud. Bihor, BLAGA NICOLETA
5.LALESCU ANA MARIA ,mica , Gradinita cu P.N. Mehadia, VISESCU DORINA
6.GUTU LAURENTIU ,mijlocie ,Gradinita cu P.P. nr.2, ,Husi Jud.Vaslui. UNGUREANU MARIA
7. MIRCEA EDUARD ,Gradinita cu PP Simeria, CUNTAN ANA
8.MAXIM RADU ,pregatitoareGradinita Catalaresti, jud Vaslui, PRICOP MIHAELA COCA
9.IORDACHE IOANA ,mare, Gradinita Raza de Soare I,ONITA EMILIA
10.VISAN ECATERINA ,Pregatitoare, Gradinita cu P.P. Nr. 10 ,Arad ,POPA OANA
11.CHELARU LUCA mijlocie, Gradinita cu Program Prelngit Nr. 2 ,HURDUC ELENA
12.MOLDOVAN LIVIU ,mica ,Gradinita P.N. Sintea Mare, TICA FLORICA LIANA
Rezultatele pentru SCOALA le gasiti in FISIERUL ATASAT
- Fişiere ataşate
-
- PREMII SCOALA DARURI PT MAMA 2009-2010.doc
- Rezultate scoala
- (137.5 KiB) Descărcat de 183 ori