parteneriat

parteneriat

Mesajde feliwhy » 24 Iun 2010, 17:34

Anul acesta scolar a fost pentru mine un an in care am invatat multe lucruri de la colegii de pe didactic. Satisfactia obtinuta la primirea mapelor in urma proiectului "Satul romanesc in secolul XXI- leagan al copilariei" ma determina sa realizez si eu un astfel de proiect, mai mic, doar la nivelul judetului Olt. Astept, din partea dascalilor din judet, propuneri. Eu am deja ceva schitat, dar sugestiile sunt de mare ajutor.
Avatar utilizator
feliwhy
 
Mesaje: 143
Membru din: 02 Mar 2008, 21:01
Localitate: IZBICENI

Re: parteneriat

Mesajde blagavioleta2008 » 25 Iun 2010, 20:10

Mă bucur pentru cuvintele frumoase destinate proiectului derulat anul acesta şi în care ai fost un partener serios şi de nădejde! Te felicit pentru iniţiativa de a relua teme şi activităţi la nivel local şi de judeţ! Cred cu certitidine că multe informaţii din disciplinele studiate de elevii tăi îşi vor găsi motivaţii serioase de a fi conştientizate: geografia, istoria, literatura română, activităţile extracurriculare, ed. muzicală, plastică...vor avea noi orizonturi şi de ce nu, vor îmbrăca forme de activitate noi, din care elevul va fi un "beneficiar" multumit şi fericit că vine la şcoală. Îţi doresc succes şi oricât de greu ar fi începutul, oricât de multe obstacole ar fi pe traseu, nu abandona ceea ce tu crezi că poate fi realizabil!
blagavioleta2008
 
Mesaje: 215
Membru din: 01 Mai 2009, 22:20

Re: parteneriat

Mesajde carmencreanga » 25 Iun 2010, 21:07

Felicitarile mele, doamnelor! Ati format o echipa demna"de copiat"!
Avatar utilizator
carmencreanga
 
Mesaje: 8598
Membru din: 01 Apr 2009, 17:05


Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori