Ce am invatat de la elevul meu

Re: Ce am invatat de la elevul meu

Mesajde rodicamoga2008 » 04 Iun 2010, 19:18

Si eu votez zilnic!Succes!
rodicamoga2008
 
Mesaje: 42
Membru din: 29 Oct 2008, 22:44

Re: Ce am invatat de la elevul meu

Mesajde gica_ionescu » 05 Iun 2010, 08:49

La Angelo, atunci cand votezi, se inregistreaza un singur vot. La alti concurenti se inregistreaza cate 2 sau mai multe...Verificati!
Avatar utilizator
gica_ionescu
 
Mesaje: 1154
Membru din: 18 Iul 2004, 10:29

Re: Ce am invatat de la elevul meu

Mesajde costi_52 » 05 Iun 2010, 18:53

Aşa se întâmplă când votează mai mulţi utilizatori în acelaşi timp. Şi mie mi s-a întâmplat când am votat pentru Angelo (s-au înregistrat 3 voturi).
costi_52
 
Mesaje: 1511
Membru din: 09 Dec 2007, 17:27

Re: Ce am invatat de la elevul meu

Mesajde gica_ionescu » 10 Iun 2010, 23:57

11 572 de voturi pentru Angelo! Vezi ,Angelo, ca doamna invatatoare are mai mult de o mie de prieteni? Toti cei care au votat sunt si prietenii tai!

Succes!
Avatar utilizator
gica_ionescu
 
Mesaje: 1154
Membru din: 18 Iul 2004, 10:29

Re: Ce am invatat de la elevul meu

Mesajde adinatulbure » 12 Iun 2010, 09:43

S-a incheiat perioada de votare si trebuie sa va mai spun o poveste, pentru ca a fost ca un dar. Am organizat serbarea de sfarsit de an ca pe un fel de carnaval cu personaje din povesti. Am construit rolurile de printi si printese impreuna cu elevii ( de fapt povestirea povestii din perspectiva personajului interpretat) am ajuns in final la ordinea aparitiei pe scena a personajelor. Ca sa nu se supere nimeni am facut biletele cu numere si fiecare elev a ales un numar reprezentand ordinea intrarii pe scena. O fetita din clasa a nimerit nr 25 si a inceput sa planga in hohote. Toti copiii au tacut nestiind ce sa faca. Angelo in schimb a consolat-o pe fetita spunandu-i ca o sa faca schimb cu ea de biletele, sa nu mai planga. Si a venit randul lui , a nimerit nr 3. Era asa de fericit cand a deschis biletelul.... A tasnit glont pana la fetita cu pricina si i-a intins biletelul lui. Aceasta a intrebat de ce vrea sa faca schimb cu ea. Iar Angelo i-a raspuns : "Ca sa nu mai plangi. Nu e bine sa plangi". Angelo a oferit mai departe darul altruismului si al iubirii de semeni, al compasiunii, colegilor sai care au fost puternic impresionati de gestul sau.
adinatulbure
 
Mesaje: 435
Membru din: 15 Feb 2005, 14:41

Re: Ce am invatat de la elevul meu

Mesajde andreea_muntean » 12 Iun 2010, 10:42

L-am votat cu drag ! Succes Angelo !
Felicitari Adina !!
andreea_muntean
 
Mesaje: 440
Membru din: 08 Feb 2007, 01:19

Re: Ce am invatat de la elevul meu

Mesajde carmencreanga » 12 Iun 2010, 10:53

adinatulbure scrie:S-a incheiat perioada de votare si trebuie sa va mai spun o poveste, pentru ca a fost ca un dar. Am organizat serbarea de sfarsit de an ca pe un fel de carnaval cu personaje din povesti. Am construit rolurile de printi si printese impreuna cu elevii ( de fapt povestirea povestii din perspectiva personajului interpretat) am ajuns in final la ordinea aparitiei pe scena a personajelor. Ca sa nu se supere nimeni am facut biletele cu numere si fiecare elev a ales un numar reprezentand ordinea intrarii pe scena. O fetita din clasa a nimerit nr 25 si a inceput sa planga in hohote. Toti copiii au tacut nestiind ce sa faca. Angelo in schimb a consolat-o pe fetita spunandu-i ca o sa faca schimb cu ea de biletele, sa nu mai planga. Si a venit randul lui , a nimerit nr 3. Era asa de fericit cand a deschis biletelul.... A tasnit glont pana la fetita cu pricina si i-a intins biletelul lui. Aceasta a intrebat de ce vrea sa faca schimb cu ea. Iar Angelo i-a raspuns : "Ca sa nu mai plangi. Nu e bine sa plangi". Angelo a oferit mai departe darul altruismului si al iubirii de semeni, al compasiunii, colegilor sai care au fost puternic impresionati de gestul sau.

Felicitari doamna pentru profesionalismul si devotamentul de care dati dovada!
Angelo a avut si are un mentor bun!
Avatar utilizator
carmencreanga
 
Mesaje: 8598
Membru din: 01 Apr 2009, 17:05

Anterior

Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori