caut parteneri pentru proiect

Re: caut parteneri pentru proiect

Mesajde go4ani » 12 Noi 2009, 18:30

Ce se mai aude cu acest proiect? Daca nu e prea tarziu ,as vrea si eu sa particip.Sunt din Caras si am clasa I
go4ani
 
Mesaje: 12
Membru din: 21 Mar 2008, 19:21

Re: caut parteneri pentru proiect

Mesajde luminitapruteanu62 » 13 Noi 2009, 13:14

Doresc sa particip si eu daca nu e tarziu.
Avatar utilizator
luminitapruteanu62
 
Mesaje: 40
Membru din: 23 Aug 2007, 13:13

Re: caut parteneri pentru proiect

Mesajde constantanistor » 29 Noi 2009, 19:34

Pentru d-na coordonator de proiect

Ne-am angajat in acest proiect cu multa bucurie, dar si cu o anumita responsabilitate;aceea de a comunica unii cu altii. Pentru aceasta as avea propunerea ca toti cei care lucram in cadrul acestui proiect sa postam pe acest topic pe care d-voastra l-ati deschis si linkul care ne conduce la proiectul propriu-zis. Cred ca ati observat cu totii ca pe didactic.ro la sectiunea "proiecte" sunt multe proiecte care se ruleaza la nivel national; rareori mai apare cate un proiect de-al nostru si e greu de urmarit pentru noi toti. Zilnic se fac postari si se ajunge extrem de rapid la pag2 sau 3 care, de regula, nu se mai cauta. Ar fi mare pacat sa nu ne cunoastem intre noi si sa nu putem comente/schimba opinii. Lansez si propunerea ca toti cei implicati in proiect sa participe si la evaluare/co-evaluare. Didacticul ne ofera sansa aceasta !Pe de alta parte si pentru d-voastra, in calitate de coordonator va ajuta enorm sa controlati/monitorizati postarile fiecaruia dintre noi.Astept parerea d-voastra , si poate impreuna putem schimba in bine aceasta problema !
Cu consideratie, Constanta Nistor
Avatar utilizator
constantanistor
 
Mesaje: 197
Membru din: 27 Feb 2006, 18:13

Anterior

Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori